Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan éljem túl ezt az egy...

Hogyan éljem túl ezt az egy hónapot?

Figyelt kérdés
Nyári gyakorlaton vagyok egy Hotelben egy hónapig. Eddig 2 napon vagyok túl. Az a problémám hogy nagyon sok mindent mutatnak egyszerre és nem tudok annyi mindent megjegyezni elsőre de ők elvárják. A recepción dolgozom, ahol angolul kell beszélni a vendégekkel, de én más nyelvet tanulok és nem tudok kommunikálni velük, emiatt is neheztelnek rám pedig a szerződésben benne volt hogy nem tudok angolul. Alap szinten tudok, megértem mit mondanak, de nem tudok válaszolni. Emiatt feszült a hangulat. Sokszor viszont nincs mit csinálnom, és nekik sem, ilyenkor nagyon unalmas is az egész. Sajnos ez a szakma nem is érdekel, úgy volt hogy nem is ilyen szakképesítésem lesz, de végül változtattak az oktatási rendszeren. A lényeg, hogy nagyon motiválatlan vagyok, és minden egyes óra kín szenvedés nekem. Dolgoztam már pár helyen, eddig mindenhol jól éreztem magam, de itt sajnos nagyon nem. Mit tudok tenni, hogyan lehetnék motiváltabb?
2019. jún. 18. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Hagyd ott
2019. jún. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba
2019. jún. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne járj be, fizetés már úgysem jár gyakorlat után, nekem se adtak tavaly...

A papirmunkàt csináltasd meg a gyakvezeddel és többet ne menj. Én is kb 1 hetet mentem be, tudtam, hogy hiába volt a szerződèsbe leírva a heti bèrem, megtehetik, hogy benyelik a pénzt, hála a tavaly januári intézkedésnek...

2019. jún. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A sulim is és a hely is nagyon komolyan veszik ezt az egészet, szóval nem opció, hogy nem járok be.
2019. jún. 19. 06:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha minden papírmunkát megcsinàltatsz velük, akkor nem kötekedhet a suli. Utólag már a hely sem pattoghat, ha mindent kitöltöttek, alàírtak, akkor már szerződést bontani sem érdemes, sőt panaszkodni sem az iskolànak.
2019. jún. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, és biztosíthatlak, hogy hatalmas ostobasàgot kell csinàlnod ahhoz, hogy szerződèst bontsanak, és szerintem az, hogy nem jársz be az még nem akkora nagy ügy, csak le legyen papírozva. Tevèkenysègi naplódat töltsd ki, pecsèteltesd le, aztán helló.
2019. jún. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De nem fogják lepecsételni, én vagyon az egyetlen gyakornokuk, emberhiány van, és minden nap közlik hogy várnak másnap. Tényleg nem tehetem meg sajnos hogy nem megyek be. De egyre jobban kikészülök itt, szóval kellene valami megoldás.
2019. jún. 19. 15:48
 8/8 A kérdező kommentje:

Jelenléti ívet is kell írni.

A beosztásom is megvan már.

Olyat lehet hogy átkéretem magam mondjuk egy másik részlegre?

2019. jún. 19. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!