Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ráillik a buszsofő...

Szerintetek ráillik a buszsofőrök nagy részére az alábbi leírás?

Figyelt kérdés
Távolsági buszokon legtöbbjük 50-60 év közötti, bajuszos, kissé köpcös, őszes hajú, néha kicsit morgós természetű ember.
2019. jún. 19. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem igazán :)) Nemtudom merrefelé jarsz busszal

De a Miskolc Kazincbarcika Miskolc Ózd vonalon egyáltalán nem ilyen sofőrök vannak.Legtobbjuk 30-40 ,egy két idősebb akad csak.

Bajszos talán egyet tudok 😀 Napi szinten utazom pedig.

2019. jún. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Pont két hete mentünk távolságival anyukámmal, 30 körüli helyes pasi volt oda és vissza is a sofőr. És kedves, figyelmes volt az utasokkal.
2019. jún. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pest megyeben jellenzo, legalabbis a zome ilyen volt. Amelyik nem, az mindig masik kiscsajt fuzott, akik az egesz ut alatt a soforrel dumaltak..😅
2019. jún. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Én még kedves buszsofőrt nem láttam. A másik hogy a forgalomban is ők eszetlenkednek a legtöbbet.
2019. jún. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Régebben igen, ma már nem annyira.
2019. jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem rosszallásból írtam a jellemzőket, csak feltűntek a hasonlóságok. Nem is voltak bunkók, lehet hogy túlhajszolt napjuk volt, azért nem elvárás az sem hogy minden egyes utasra rámosolyogjanak meg az sem hogy bárkit lekezelő stílusban kioktassanak. Pl. amiatt morogtak hogy miért nem megy előtte a másik autó vagy hogy kollégája miért nem hagyott elég aprópénzt és nem tud visszaadni.
2019. jún. 19. 15:41
 7/11 anonim ***** válasza:
Vagy ilyen, vagy fiatal pasas az egyik fülében fülbevalóval, aki folyamatosan a tömeg miatt elöl álló iskolás lányoknak udvarol
2019. jún. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Apósom buszsofőr és nem ilyen.
2019. jún. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
intem meg pont hogy nagyon kevés az, aki tényleg ilyen.
2019. júl. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szerintem nem feltétlen igaz

Mivel az emberek nem egyformák

Az én barátom is buszsofőr és ő pont az ellentéte annak amit leírtál

Tehát nem minden esetben így néznek ki:)

2019. aug. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!