Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit van értelme kitanulni,...

Mit van értelme kitanulni, hol dolgozzak, mit dolgozzak, hol találjak munkahelyet?

Figyelt kérdés
Van érettségim, meg egy szakmám, amihez nem értek és nem is merek benne dolgozni, meg egy másik, amiben nem találok munkát, de ha kéne egy harmadik, nem tudom megmondani mi lehetne... Semmi se jó, semmihez se értek, nem tudok emberi kapcsolatokat alakítani, nincsenek... Idegesítő minden. Lehet élni se kéne

2019. jún. 19. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy semmihez ne értsen valaki, ha kijárt egy általános iskolát... Egy bennszülött emberről hihető hogy a gyűjtögetésen kívül máshoz nem ért.

Pl aki jó matekban, tud szakrajzot olvasni, az lehet hegesztő, fémmegmunkáló is.

2019. jún. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nekem ezek egyikek se mennek... Sose csinaltam fizikai munkat. Matekbol sik hulye vagyok
2019. jún. 19. 22:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Lelki társam! :O

Nekem is van egy szakmám, amihez nem értek, és utálom is, de én most egy hiányszakmába fogok bele.

Tanulj te is egy hiányszakmát, pl villanyszerelő, vízvezetékszerelő, kőműves, ács, ilyenek.

2019. jún. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahol nem nagyon kell megerőltetni magadat az a biztonság őr csak ki kell fogni egy jó helyet.

Kamionsofőr is lehetnél, ott aztán nem unatkoznál van kihívás benne.

Buszsofőr.

Pincér, informatikus, eladó, edző stb..

Bár mi lehetsz csupán akarat kérdés :-)

2019. jún. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Neked két szakmád is van + érettségid, gondolod, te vagy a legképzetlenebb a világon?

Sok tippet kaptál fentebb a kollégáktól, annyit, hogy nehéz választani közülük.

A fogalmazásból véleményezem, hogy Erdélyből származol, így talán kicsit nehezebb érvényesülni, próbálj kapcsolatot teremteni társaiddal, ők is biztosan tudnak segíteni a boldogulásban.

2020. nov. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!