Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogyan reagálnátok, ha a...

Ti hogyan reagálnátok, ha a főnökötök készséggel besegítene a munkátokba, akár ha kevesen vagytok?

Figyelt kérdés
2019. jún. 23. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van ilyen. A műszakvezető beáll, és dolgozik velünk, ha megcsappanunk szabik vagy influenza miatt. Mi megköszönjük, és örülünk, hogy így többet tud meló közben beszélgetni velünk.
2019. jún. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is sokszor besegit
2019. jún. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk MINDIG besegít és nagyon hálás vagyok érte.
2019. jún. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Teljesen alap, ha úgy van besegít, de inkább én szoktam neki, helyettesítem, lebonyolítok dolgokat, amikre ő nem ér rá, vagy éppen szabadságon van, nincs bent az irodában stb stb.
2019. jún. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
örülnék neki nagyon.
2019. jún. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

"Teljesen alap, ha úgy van besegít, "


Az életben nem láttom olyan főnököt aki a kisujját is mozdította volna hogy segítsen ha év végi hajrá van, vagy épp emberhiány influenza stb miatt.


De olyna már volt nagyon sokszor hogy ugatott hogy mi az hogy nincs kész ez meg az de be nem állt volna segíteni hogy hamarabb kész legyen.

2019. jún. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6: Ezek szerint jó főnököm van... Még inkább jó a munkaviszonyunk.


#4

2019. jún. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

De olyan főnököm is volt aki kerek perec megmondta: " nem azért vagyok itt hogy dolgozzak"


euzt így bele mindenki pofájába. Ez akkor volt mikor egyzeerre 3an mondtak fel és nagyon hiányzott az ember és valaki felvetette neki hogy ha annyira nem elégedett a munkasebességgel akkor tán álljon már be ő is melózni!!


Erre jött a szuperbölcsesség: én a főnök vagyok nem azért vagyok itt hogy dolgozzak....

ja!!

értettük főnök úr.

2019. jún. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én főnököm velünk együtt dolgozott mindig. Az ő érdeke volt legfőképp, hogy minél hamarabb kész legyen mondjuk egy falkibontàs, vagy tèrkövezès, csak úgy kapta kèszhez a teljes összeget, ha elvègeztük a munkàt.
2019. jún. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!