Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Postàs direkt nem kézbesitette...

Postàs direkt nem kézbesitette az erkölcsit nekem, ezt lehetne valahogy bizonyitani ha panaszt tennék vagy le kell nyelni?

Figyelt kérdés
Erkölcsi bizonyitvànyt. Vidék ismer mindenkit. Kapu nyitva még a nagykapu is. Vàrtam direkt tudtam hogy ma fog jönni. Nem àlltam ki konkrétan a kapuba de figyeltem mikor fog kiabàlni meg verni az ajtót. Egyszer csak gondoltam magamban nem igaz hogy nem jön erre ott az értesitö a postalàdàban menni kell érte a postàra. Tuti hogy direkt csinàlta. Nem is kiabàlt meg semmi. Màskor meg ilyen jelentéktelen levélel bejött még a hàzba is mert nem érkeztem kimenni annyira be volt bolondulva nem birt varni egy percet. Tudom hogy direkt csinalta. Lehet ezert panaszt tenni vagy nem érdemes?? Mondjuk bizonyitsni ugy se tudom sajnos.

2019. jún. 24. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Megírta előre az értesítőket, ahogy néhány tanult kollégája. Én minden ilyen alkalommal bemegyek és panaszt teszek írásban, hiába forgatják a szemüket az alkalmazottak. Lehet hogy nem ér semmit, de inkább megteszem a bejelentést, minthogy megalkuvó módon szó nélkül hagyjam.
2019. jún. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Most mi a francnak töröltetted majdnem az összes választ?
2019. jún. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én örülök, ha inkább értesítőt dobnak be, mert napközben dolgozom, utána viszont el tudok menni a postára. Nem lehet, hogy a postásotok szabadságon van, és helyettes kézbesített?
2019. jún. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bizony ezt csinálják...

Volt egy fontos levelem, előre bementem a postára, nem e jött meg mert nagyon kellene. Majd összenézett a 2 postás. (már furcsa volt) Meg is kaptam, majd mire hazaértem kb 3 perc addigra bent volt az értesítő.


De kíváncsi lennék ha épp akkor lépek ki az ajtón mikor az értesítőt pont bedobja a postás (csengetés nélkül) és ugye megszólítanám hogy akkor itt vagyok kérem a levelem.

Kíváncsi lennék mit mondana ilyen esetben...

2019. jún. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten kértem a Postát, mikor oda költöztem, ahol lakom, hogy ha valami nem fér a postaládába, arról kérek értesítőt, mivel dolgozom, és általában nem vagyok otthon, amikor kézbesítenek, és nem szeretném, ha átadnák valamelyik szomszédnak, új lakóként nem is ismertük egymást eléggé a szomszédokkal. Na most én egy 64 lakásos lépcsőházban élek, a teljes tömb ennek az 5-szöröse, és még több hasonló van a környéken, nem tudom, pontosan hányan laknak a kerületben, vagy akár az egyes körzetekben. Ember legyen a talpán az a postás, aki mindenkit megjegyez, ki hogy szeretné kérni a postáját ilyen létszám mellett. Én megértem, ha inkább értesítőket dobnak be. Főleg a nyári szabadságolások idején, a postások is mennek szabadságra, a helyettesítő postás meg lehet, hogy még ennyire sem ismeri a lakókat.
2019. jún. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!