Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Facebookos álláshirdetési...

Facebookos álláshirdetési csoportokban akik odaírják hogy "érdekel" azok mit várnak?

Figyelt kérdés
2019. jún. 25. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Hogy a sült galamb a szájukba repüljön. Retardáltak.
2019. jún. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 qkker1 ***** válasza:
100%
Csodát, mert annyi eszük sincs, hogy a hirdetésben megadott módon jelentkezzenek az állásra.
2019. jún. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer olyannal találkoztam, hogy egy idős hölgy sok BOSCH-os álláshirdetésre alá kommentálta, hogy "Érdekel, szeretnék oda menni dolgozni" és mindegyik alá, tök mindegy hogy másfajta típus volt. Nevettem egy jót :D
2019. jún. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A csodát várják. Odaböfögik, hogy "érdekel", aztán a többit oldja meg a hirdető. Írjon nekik meszendzseren, hogy mikó' meg hová köll menni, aztán ha lehet, még előző este vagy aznap reggel is írjon, hogy el ne felejtsék. Tesztet ne kelessen írni, mer' abba bonyolút dógok vannak, csak kelessen menni dógozni, mutassák meg nekik, mit köll csinááni, osztán ők csinálják.
2019. jún. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja, vagy amikor hozzáírják a telefonszámukat.

Majd pont a munkáltató fog minden idiótát felhívni.

Vagy amikor ki van írva mit kellene csinálni, mennyi a fizu, hol van a munka, akkor is van jó pár fogyatékos aki megkérdezi hol van "hejileg" meg ilyenek...

2019. jún. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Há de mé? Mi ezzel a baj? Irigykedel, hogy szeretnének dógozni, te pedig nem szeretel? Lehet, hogy szásszor különbül dógoznak mint te, csak te nem ismered őkettet.
2019. jún. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!