Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ez bunkóság vagy...

Szerintetek ez bunkóság vagy nem? Mit reagálnátok rá?

Figyelt kérdés

Ha adott három kolléga, akikkel alapvetően jóban vagy, azonban elkezdenek a magánéleteddel poénkodni. Pl azon nevetgélnének, hogy te keveset beszélsz apád pedig fssa a szót, és hogy miért nem vagy olyan mint ő. Meg biztos anyádra hasonlitasz. Akit amúgy hosszú évek óta nem láttál és megvan az oka miért nem akarod látni.

Ezen megsértődnétek vagy nem?



2019. jún. 27. 19:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Tehát ők nem tudják hogy anyám nincs a képben már amúgy kiskorom óta.
2019. jún. 27. 19:13
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Így nem sértődnék meg, de megkérném őket, hogy fejezzék be, mert nekem ez rosszul esik. Plusz ha úgy érzem, elmondom az okát.

De ha normálisak, egy figyi, légyszi hagyjátok abba, mert zavar is megteszi:)

2019. jún. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha jóba vagy velük akkor négyszemközt kéne megbeszélni velük, hogy ezzel ne viccelődjenek.

Szándékos volt?

2019. jún. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elkomorodnék jelzés értékkel és elmondanám a tényállást, valamint szépen kérném őket, hogy ezzel ne bas zogassanak, mert rosszul esik.

Ha még egyszer előfordul, akkor szintén kérek, határozottabban.

Harmadjára egyenesen leugatom őket és meg is sértődöm.


De ha nem tudhatták, és nem is direkt rosszindulat vezérelte őket, akkor kicsit dedós megsértődni ezen. Tisztázd velük. Szóból ért az ember.

Ha meg nem tetszik ez a fajta viccelődés, akkor is jelezd. Tényleg. Ha nem mondod, honnan tudják, hogy nem fekszik neked?

2019. jún. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Oké, köszi. Rosszul esett csak azért kérdeztem. Jeleztem utána hogy nem tetszik.

Nem sértődtem be, csak nem esett jól.

2019. jún. 27. 19:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Az természetes:)
2019. jún. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyilván nem esett jól és ezzel nincs is semmi baj. Jelezni kell és ezt meg is tetted. Hibátlan. :)

Most már csak a többieken a sor, hogy legyenek is tekintettel arra, amit mondtál.

2019. jún. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!