Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mekkora alkesznek kell lenni...

Mekkora alkesznek kell lenni ahhoz hogy két órás értekezlet alatt 3x menjen ki valaki piálni titokban?

Figyelt kérdés

Kb két órás munkahelyi értekezlet és az egyik ember itt akiról mindenki tudja hogy pityókás, 3x ment ki a két órás értekezlet alatt azzal az ürüggyel hogy „wc-re megy“, de valójába odamegy az irodába és a fiókban tartott piásüveget meghúzza.


persze a dolog látható érezhető. Vörös pofa véreres szemek, bűzlik a piától.


Nem tudom miért hiszo hogy ezt a többiek nem tudják nem látják. Mindenki tudja.


De nem is ez a kérdés hanem hogy mekkora alkesznek kell lenni ahhoz hogy 2 óra alatt 3x húzza meg a piásüveget mert egyszerűen nem bírja ki?


2019. jún. 28. 16:21
 1/8 A kérdező kommentje:

Ja és eleve "feltöltve " jött már az értekezletre vagyis már otthon bepiált.

Itt csak rátöltött.



Az meg egy külön polémia lenne hogy ez egy MUNKAHELY mit keres itt egy alkesz aki munkaidőben piál és ezt mindenki tudja látja?

2019. jún. 28. 16:27
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Nagynak.
2019. jún. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

És egy ilyen alak hogy vezethet egy munkahelyet? Egy alkesz amkit kb a sarki kisboltból is kivágnának még dobozt pakolni se kellene itt meg egy munkahely vezetője.


Az más kérdés hogy érdemi munkája évek óta nincs minden feladatot kiszervezett a kezéből a tulaj a helyetteseknek így ő már csak "díszpinty" de akkor is ő a cég első embere papíroforma szerint.

2019. jún. 28. 16:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Van főnöke, ha úgy ítéli meg, hogy az italozás miatt nem képes az illető megfelelően elvégezni a munkáját, kivágja, mint a macskát nagydolgozni. Neked ez miért fáj? A magáét issza!
2019. jún. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos ha valakinek jó kapcsolatai vannak akkor akár egy alkeszként is főnöki posztban lehet...
2019. jún. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Ha ő a tulaj, akkor annyiszor megy ki, ahányszor csak akar. Nézd meg az EU elnöke állandóan részeg. Azért az se kismiska. Gondolom, te meg a portás vagy..
2019. jún. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"Ha ő a tulaj, akkor annyiszor megy ki, ahányszor csak akar.“


egyrészt nem ő a tulaj.

Másrészt én nem a portás vagyok(és ha az lennék akkor mi van??) de mindegy is én ki vagyok, mert még ha 8 elemis roma takarítónő is lennék (nem az vagyok) akkor se vagyok egy utolsó alkesz.


Egy ilyen embernek nincs helye egy munkahelyen ha az atyaúristen akkor se. A tulajnak is lehetne annyi agya hogy ezt belássa és kiszórja a francba.



"hogy az italozás miatt nem képes az illető megfelelően elvégezni a munkáját, kivágja, „


Nincs munkája. Mint írtam is a tulaj az évek alatt szépen egyesével mindent kivett a kezéből (pont azért mert kb midnent elkúrt) és kiadta a helyetteseknek így mára tényleg csak egy bábú semmit se csinál .

De hogy akkor minek van?



"Nézd meg az EU elnöke állandóan részeg.„


No comment. Az is a szeméttelepre való egy tróger.

2019. jún. 28. 18:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Balázska, eddig nem úgy volt, hogy az alkesz főnök egy személyben tulajdonos is? Azt meg végképp nem értem, miért van ott egy kétórás értekezleten. A vén tróger, mint korábban írtad, nem csinál semmit, ki sem teszi a lábát az irodájából, csak benn trónol, a telefont sem veszi fel, ha csörög, csak néha egy-egy leb***ást kiosztani fárad ki az ajtón, majd megy is vissza.
2019. jún. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!