Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért hihetetlen, hogy így...

Miért hihetetlen, hogy így nem találok normális diákmunkát?

Figyelt kérdés

-vidéki kisvárosban lakom, ahol alig van lehetőség és nincsenek olyan kapcsolataim sem, akik be tudnának rakni ilyen-olyan állásokba

-nagyobb városokban több a lehetőség, de csomó költséggel járna (pl. lakhatás, hogy csak egy példát mondjak), ami nem térülne meg és "feleslegesen" nem akarom szórni a pénzt

-nincsen semmi szakmám vagy gyakorlatom, szimpla gimnáziumot végeztem most egyetemen tanulok

-egyedül az augusztus szabad, addig nem tudnék elmenni dolgozni, mert más elfoglaltságom van

-már bőven nyár van, ilyenkor már eleve kevesebb a lehetőség


Igazából nincsen szükségem több pénzre vagy ilyesmi, max. azért dolgoznék, hogy legyen valami elfoglaltságom. Az sem probléma, ha nem találok munkát, mert nem olyan fontos. Viszont rengeteg ember szerint ez hülyeség, mert munka mindig van, ha az ember akár dolgozni...


2019. jún. 29. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Az emberek egy részének csak a saját beszűkült szemlélete létezik. Ne pazarold az időd arra, hogy bármiről meggyőzd őket, mert nem fog menni. Gondolj bele: Egyesek azt hiszik, hogy a föld lapos.


Pár éve nyáron én és a haverom nekiálltunk munkát keresni kb. június végén. A szövetkezeteknél közölték, hogy ne nagyon reménykedjünk, mert a legtöbb melóra már nyár előtt megvannak a jelentkezők. A haverom 2 napot tudott elmenni a nyáron, mert egy ismerős besegített neki. Nekem szeptemberre tudtak volna munkát adni, iskolaidőben.

2019. jún. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Akkor vállalj nem normális diákmunkát!
2019. jún. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A normális diákmunkát úgy értettem, hogy olyan, ami rendszeres és rendesen be is jelentenek, kifizetnek stb.
2019. jún. 29. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!