Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit vigyek holnap ennivalót a...

Mit vigyek holnap ennivalót a munkahelyemre?

Figyelt kérdés

Itthon nem lesz senki, így főzve sem lesz, tehát itthonról nem tudok vinni semmit.

Sokat dolgozom, és minden nap rengeteget gondolkodom, hogy mit vigyek aznap enni. Holnap vasárnap, 14-től 24 óráig dolgozom (vendéglátás). De nem étterem, így magamnak kell vinni kaját, nálunk nincs konyha.


Egyszerűen nem tudok mit kitalálni. Éhes sem vagyok igazából mostanában, a nagy hőség miatt sem, de enni azért kell. Késő estére megéhezem, éjfélkor bezárok, hajnali egy óra mire hazajutok.


Kérlek adjatok tippeket. (Városban lakom)


Ezeket ettem a közelmúltban, így kilőve:

péksüti, pizza, felvágott, gyümölcssaláta, gyros, kínai, hamburger, müzli tejjel, cézársaláta ....



2019. jún. 29. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Amit megkívánsz. :)
2019. jún. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Előre csomagolt szendvics, amit készen vehetsz a boltban. Ugyanilyen előre elkészített verzióban láttam mar krumplisalit, kaszinótójást is. Szerintem nézz körbe a boltok hűtő részlegén. Ha nem akarsz/tudsz vásárolni, akkor csinálj otthon szendvicset, főzz ki tésztát mákkal.
2019. jún. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
50%
Brassói aprópecsenye, rántott hús bulgurral és zöldkörettel, pick sülthagymás májas magvas zsemlével, milánói makaróni, rántott sajt sült krumplival.
2019. jún. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Vendéglátósként gyönyörű lenne a mosolyom, mákos tészta után.

Ez a krumplisaláta, virslisaláta dolog szuper ötlet, köszi!

Sült krumplit nem ehetek sajnos, kijönnek a pattanások a fejemen...


Köszi a válaszokat.

2019. jún. 29. 23:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajtszószos tészta, nem spagettivel, hanem valami apróbb tèsztàval. Szendvics, pogàcsa, ràntotthús.
2019. jún. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!