Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti megdolgoztok a sikerért...

Ti megdolgoztok a sikerért vagy inkább felkapaszkodtok valaki hátán?

Figyelt kérdés
2019. jún. 30. 14:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Megdolgoztam. Esti suli heti 3x, munka mellett. Talán ha 3 alkalmat lógtam el a 2 év alatt, mert annyira fáradt voltam. Végül jelesre vizsgáztam.

Most el vagyok, de győzködöm magam, hogy lépjek tovább, ami még több erőbefektetést és sok kockázatot követelne. Talán meg fogom lépni egy éven belül.

2019. jún. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Metionin ***** válasza:
Megdolgoztam. Ha lett volna ki hátán kapaszkodni, akkor sem lett volna ez az én módszerem. Egyszerűen nincs pofám hozzá, így csak nézem ahogy én a saját erőmből lassan haladok, sokan mások meg már vígan élnek abból amit alájuk tettek.
2019. jún. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

Felnőttem intézetben. Elmentem dolgozni vendéglátásba, mellette estin csinálom az érettségit. Nulla tanulással is hármas az átlagom. Utána továbbtanulok, fogtechnikus leszek.


Persze nem tagadom, hogy gazdagokkal haverkodom. Abból baj nem lehet.

Két év alatt olyan ismertségre tettem szert vendéglátáson belül, hogy ha ma kirúgnak, nekem holnap reggel van új állásom.


Egyébként egyedül dolgozom meg mindenemért. Mit gondolsz, mennyien lettek hajléktalanok a volt otthonos társaim közül? És mit gondolsz, mennyi ért el annyit, mint Én. Egy se!

2019. jún. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%

@14:47


Ügyes vagy, mindjárt hozzuk is neked a Nobel-díjat.

2019. jún. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Sehol sem tartok, pedig volt már mindkettőben részem.
2019. jún. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő, úgy mondanám, csoportmunka volt. Dolgoztam érte, rengeteget segítettek mások, én pedig nekik segíttem. Szóval igen, egyéni célok váltak közössé...
2019. jún. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
3mas! Hajrá! Sose add fel. Sok itt síró egyén tanulhatna tőled, komolyan jó volt olvasni a történeted, mármint nyilván nem azért mert rossz helyről indultál, hanem a példás hozzáállásod miatt. Csak így tovább! :)
2019. jún. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
én megdolgozom érte, rengeteg tanulás és munka, de nekem megéri
2019. jún. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én éppen még megdolgozok érte. Holnaptól megyek július végéig egy ásatásra melózni hétköznap 7-től 3-ig, hogy összeszedjem az egyetemi tandíjat amit jövőre fogok befejezni (mérnökinformatika). Közben pedig testvéreimmel meg pár ismerőssel felújítjuk a régi családi házunkat ahol már 8 éve nem lakott senki úgyhogy eléggé le van robbanva, hogy eladhassuk és letudhassuk apánknak az idióta adósságát.


Egyszerűbb lenne másoktól segítséget kérni és bepakoltatni magam valami jó helyre, lenne is rá lehetőségem, de nincs elég bőr az arcomon hozzá, meg a nyelvemet is szeretem mások hátsó tájékán kívül tartani. Akik mások hátán próbálnak felkapaszkodni azok általában félúton amúgy is egy jó nagyot koppannak.

2019. jún. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Dolgozok, kb minden nap azon akit meg akarok valósítani. Nem rég elköltöztem, és végeztem a sulival, hamarosan kezdek egy màsikat, jelenleg munkàt keresek, nem mondom...ahol most èlek egy putri, de szószerint, de èpp ezért keresek sürgősen munkàt, hogy minèl hamarabb mehessek innen. Sajnos vissza haza nem mehetek. Vannak terveim, és egész eddigi èletemben azt hallgattam, hogy "Úgysem fog sikerülni" "Nem lesz meg".

Mégis meglett már egy papír, így most már új szöveg van új emberektől: "Nem lesz belőled soha hàziasszony" "Nem fognak felvenni."

Az embereknek soha nem fogok megfelelni, épp ezért dolgozok csak azon, hogy Nekem jó legyen, és szabaduljak innen, és kitanuljak egy olyan szakmát is ami érdekel, mert jelenleg rabszolgànak ès pènzes zsàknak vagyok nézve, pedig pénzem sincs, az a vicc.

Mindenkinek kitartàst a cèljaihoz!

2019. jún. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!