Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy vegyemrá magam h dolgozzak?

Hogy vegyemrá magam h dolgozzak?

Figyelt kérdés

Eddig külföldön voltam de beleuntam h semmire nincs időm itthon nem érimeg dolgozni meg már unom a villanyszerelést és az emberekhez sincs türelmem kicsit kiégtem 29f

Úgyérzem vagy egy évet itthonkéne maradnom h kiheverjem az eddigi dolgokat de addig nem maradhatok max 1-2 hónap de tudom el egyek egy munkahelyre 2 hét és már nemtudom belyárni mert hányingerem van kicsit öntörvényű szabadszellem vagyok lehet pályát kéne módosítanom?.. Mert erre nemlesz energiám de milyen jellegű munkát csinálhat ék még az rejtély.

Tippek?



2019. júl. 1. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincsenek kihasználva a képességeid. Szerintem is új dologba kéne vágni a fejszédet.
2019. júl. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vannak okj- szakmák. Nézelődj a neten hátha van ami érdekel. Mindenképp valami más nyugisabb meló kellene neked.
2019. júl. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!