Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bele merjek kötni munkahelyen...

Bele merjek kötni munkahelyen kívül, az ordítozós, panaszkodós rosszindulatú kollégába?

Figyelt kérdés
Még a legapróbb hiba miatt is üvöltözik és akkor is, ha valami útjába van. Sokan nem mernek neki visszaszólni sőt elvárja a tiszteletet a másiktól, miközben ő nem adja meg senkinek.

2019. júl. 2. 12:31
 1/9 Halmai Annamária ***** válasza:
Ha nem a felettesed vagy nem lesz belőle hátrányod akkor én a munkahelyen is szadiznám az ilyet.
2019. júl. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
még szép, tudod kivel ordibáljon.
2019. júl. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hm...nem egy helyen dolgozunk véletlenül? Én megmondtam a nyomorultnak, hogy velem ne ordibáljon, mert ha én felemelem a hangomat, akkor szarul jár. Azóta elkerül.
2019. júl. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem belekötni kell, hanem "véletlenül" lefejelni. Megbotlottál na, megesik az ilyen.
2019. júl. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Nálunk is van ilyen. Sajnos egy öregasszony, így nem lehet kutúrált módon pofán vágni anélkül, hogy politika lenne belőle. Ha nálad esetleg nem ez a helyzet, akkor agyald meg egy kicsit a parkolóban úgy, hogy másnap nyakmerevítővel jön dolgozni.
2019. júl. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Hát én munkahelyen is megmondanám, hogy legyen kedves mellőzze ezt a stílust, mert én sem kiabálok vele.

Ha ez sokatokat zavar, akkor fogjatok össze, és vagy mindenki menjen oda és kérje meg, vagy sza.dizzátok le kollektíven (pl. Nem teszitek meg amit kér, ha ordít, vagy minél jobban üvölt,ti úgy tesztek, mintha meg sem hallanátok). De akkor mimdenkinek be kell vállalnia.

2019. júl. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell belekotni hanem szepen finoman leoltani s munkahelyen belul kicsit lealazni😊a szobeli kommunikacio is meg tud semmisìteni embereket. Munkahelyen kivul nem szabad az ilyennel foglalkozni mondjuk bent is kb levegonek kell nezni szemelytelenul keresztul nezni rajta..ennyit se ersz kb.Mindig azt nezem h ki mondja es egyatalan er e ez nekem annyit hogy akar egy betut is raaldozzak.Sztem nem.Nem kell a drama😊mert ezek sajnos mind beteg lelkek es agyak szanalmasan sajnalkozva kell rajuk tekinteni ez sokkal nagyobb oltas nekik.Ki ez nekem? Senki tehat pont annyit is er a szemembe. Ennyi!
2019. júl. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amikor kiabal szemebe mosolyogni😊nyugi nincs baj még baj lesz a vernyomasoddal en viszont eszek egy jot ebedre😂😂s azt hiszem sz@rnom is kell bocs.
2019. júl. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ezt meg kell kérdezned akkor nem ajánlom.
2019. júl. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!