Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez jelentheti, hogy bejövök neki?

Ez jelentheti, hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés

Felnött oktatasban veszek részt es a tanarral sokat kacagunk órákon is szeret élcelödni velem , es en szeretem a humort . Idönkent órák után kér hogy beszelgessunk ahol megtárgyaljuk hogy hogyan haladok elöre , sokat mondja hogy nagyon okos intellektualis beallitottsagú vagyok viszont a negativumokat is felhozza, pl késés stb

Magáról is mesel , peldakat hoz a sajat maganeleteböl , parhuzamként a sajat eletemmel ( pl apam halala nemreg , ennek kapcsan elmondta a sajat vesztesegeit )

Ezen beszelgetesek végén ragaszkodik hogy megöleljuk egymast , gondolom hogy ne negativan zarjunk , ha kritika is hangzott el

Masokat nem nagyon ölelget engem masok elött is neha



2019. júl. 3. 21:36
 1/2 anonymousreview60 ***** válasza:
Gyanús, hogy igen. Az ölelés futólagos vagy lassú? Ha utóbbi, akkor szinte biztosan.
2019. júl. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy kicsit nekem creepy az illető. Egy tanár ennél nagyobb távolságot kellene, hogy tartson a suliban. Mi az, hogy ragaszkodik az öleléshez? Úgy látom a kérdésből, hogy neked ez imponál, és hát végülis felnőttek vagytok. Egyértelmű, hogy kedvel és érdekled. Ha jót akarsz neki, addig ne forszírozd a dolgot, amíg ott tanulsz (már ha ez állami suli).
2019. júl. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!