Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen kollégának gondoljátok...

Milyen kollégának gondoljátok magatokat?

Figyelt kérdés

Mennyire vagy segítőkész az új kollégával?

Mennyire érdekel a munka amit csinálsz, mennyire vagy elhivatott?

Beviszed a munkahelyre az otthoni gondjaidat/örömeidet?

Mi a véleményük rólad a kollégáidnak és a főnöködnek?

Milyen alapvető emberi tulajdonságaid vannak, amik megjelennek a munkahelyeden is?


2019. júl. 4. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Eleinte mindenkivel az vagyok, de ha kiderül, hogy az illető buta/rosszindulatú/lusta, akkor elég gyorsan leveszem róla a kezem. Viszont még ez után se teszek neki keresztbe.


Szeretem, érdekel, kellenek a kihívások és hogy mentálisan lefoglaljon a dolog, mert amúgy nagy a kapacitásom, rengeteg dologra tudok szimultán figyelni és élvezem is. Tanulni is szeretek. Élvezem a probléma megoldás menetét.


Hát sajnos igen. Oda-vissza. Ezt még meg kéne tanulnom.


Akik értelmesnek és dolgoznak is, azok kedvelnek. A naplopó fajta, a buta és úgy általában a nők utálnak mint a szemét.

A főnökeimben nem vagyok biztos, de a munkám mindenképp szeretik.

(efelől gyakran biztosítanak)

Biztos, hogy bunkó, agresszív, arrogáns, beképzelt alaknak tartanak, akik nem ismernek.

Akik ismernek, azok tudják, hogy hülye, szeszélyes, de maximálisan megbízható, lelkiismeretes, szorgos és kötelességtudó vagyok, maximalista és siker orientált. Meg hogy képtelen vagyok beleszrni. De ismerik a kedves és vicces, figyelmes oldalamat is.


Fentebb írtam:

Lelkiismeretes, becsületes, egyenes és őszinte, önérzetes, szorgos, tanulékony, figyelmes, segítőkész de előítéletes, távolságtartó (miközben közvetlennek tűnök). Mindent észreveszek. Mindenről tudok. De nem mindent és főleg nem mindenkinek mondok el.

Amúgy többségében utálnak. :D

De ez nekem nem fáj addig, míg a munkám túl fontos ahhoz, hogy emberi tényezők miatt kitegyék a szűrőm.

2019. júl. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lelkiisneretesen végzem a munkámat, igyekszek szakmailag naprakész lenni, fejlődni.

A kollégákkal barátságos, segítőkész vagyok és közvetlen, jó hallgatóság. Ennek ellenére nehéz beilleszkednem, mivel úgymond külsős munkatárs vagyok, hetente 2x találkozunk. Főként csak a munkával kapcsolatban beszélünk. Őket nem igazán érdeklik az én dolgaim, a magukéról jobban mesélnek. De elég sok pletyka megy ott, úgyhogy végülis nem bánom annyira. Megszokták, hogy megyek hozzájuk, de inkább csak elfogadnak, mint befogadnak.

2019. júl. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

- Abszolút segítőkész vagyok az új kollégával.

- Semennyire.

- Elég gyakran, igen.

- Nagyképű, arrogáns, szorgalmas, tekintélyt parancsoló.

- Nagyképű, arrogáns, szorgalmas, tekintélyt parancsoló. (nem véletlenül írtam 2X)


Íme a válaszok a kérdéseidre.

2019. júl. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:

1. Amennyire tőlem telik.

2. Nagyon. Szeretem amit csinálok.

3. Nem.

4. Bírnak.

5. türelem, nyugodtság, kitartás, humor, kreativitás

2019. júl. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi, mindenkinek megy zöld :) Nem vagyok közvéleménykutató, csak érdeklődöm, néha nem látok bele egy-két kollégám fejébe, és nem tudom mit gondolnak magukról, ezért tettem fel a kérdést :)

Én is csak addig segítek valakinek amíg látom rajta, hogy érdekli amit magyarázok, és szeretne bizonyítani. Szeretem amit csinálok annak ellenére, hogy a magasabban szárnyaló emberek "aljamunkának" becézik a munkaköröm. Fontosnak tartom, hogy amivel megkeresem a kenyerem, abban jó legyek. Magamnak is bizonyítok ezzel.

Csak annak viszem be a dolgaimat, akivel az évek során közel kerültem, de velük oda-vissza működik a bizalom. A többiekkel nem keresem a bajt, de ha megtalál a baj, akkor igyekszem megvédeni magam abban a modorban, amit kapok.

Csak azok a kollégáim szeretnek, akik jobban ismernek, a többiek szemében maximalista hangulatember vagyok, akinek vannak rossz napjai, és akkor csendben van, ha jó, akkor csacsog és röhög.

A főnököm meg van velem elégedve, ki is szokta fejezni szavakban és fizetésben.

Alap tulajdonságaim, hogy precíz, maximalista vagyok, aki előbb a megoldáson gondolkodik, minthogy panaszkodna a meglévő rossz miatt.

2019. júl. 4. 21:14
 6/9 anonim ***** válasza:

1, Rossznak, inkább, ha tehetem, egymagam vagyok, dolgozom;

2, Nem kezdek el vele barizni, ha kérdez válaszolok, amit tudok, de nem fogom betanítani semmire sem önmagam, ha valaki nem kér meg rá;

3, Utálom a csapatmunkát, a feladatom sokszor szélmalomharc, nem nagyon szeretem, de fura, mert vannak olyan területek, amikben igencsak elhivatott vagyok (emberekkel foglalkozom);

4, Minek? Más megteszi helyettem is;

5, Releváns képet nem lehet kapni, mert totál kétszínűek. "Utállak, de eljátszom, hogy elfogadlak";

6, Segítőkész, empatikus, jóindulatú - és ezekkel szívok is, de rendesen...

2019. júl. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mivel én is eléggé újnak számítok a munkahelyemen, nem nagyon tudok segíteni az újaknak. Ha kérdeznek, akkor persze igyekszem segíteni.

Nagyon szeretem a munkám, ezért választottam.

A magánéleti nehézségeimet nagyon ritkán viszem be, előfordult már, de tényleg ritka. Az örömeimet annál inkább beviszem.

A kollégáim többségével nagyon jól kijövök, jól együtt tudunk működni. Akivel nem passzolunk személyiségben, azokkal nyilván kevésbé jövök ki, de furcsa módon ők is igyekeznek velem jóban lenni, keresik a társaságom, sőt, azt is tapasztaltam már egy kolléganőmnél, akit én kevésbé kedvelek, hogy a munkahelyi társaságom ellen próbál fordítani, folyton kritizálja őket előttem... miközben velem nyomulósan kedves. Mintha "magának akarna". A főnökeim valószínűleg elégedettek velem, de részletesebben nem ismerem a véleményüket.

Múltkor egy kolléganőm azt mondta rólam, hogy nyugodt, megfontolt vagyok és mindent meg lehet velem beszélni.

2019. júl. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Clay Morrow ***** válasza:

1. Nagyon.

2. Kevésbé, és még annál kevésbé.

3. Nem nagyon.

4. Nem tudhatom igazán, de egyfelől jó, mert kb. mindennap bejárok melózni, másik felől pedig rossz, mivel sokszor nem végzem el a dolgomat rendesen vagy hibázok. (Még "új" vagyok)

5. Segítőkészség, csendesség.

2019. júl. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mennyire vagy segítőkész az új kollégával?


Mennyire érdekel a munka amit csinálsz, mennyire vagy elhivatott?


Beviszed a munkahelyre az otthoni gondjaidat/örömeidet?


Mi a véleményük rólad a kollégáidnak és a főnöködnek?


Milyen alapvető emberi tulajdonságaid vannak, amik megjelennek a munkahelyeden is?



1. régebben nagyon, most már egyre kevésbé, mert rájöttem , hogy aztán csimpaszkodás lesz belőle. Amúgy emberileg bármikor.


2. Technikai részt imádom egyébként @#!%Đ&@úl rabszolgák vagyunk mind.


3. Nem, visszafelé inkább bejátszik a dolog szerencsére ezzel senkit nem zaklatok föl.


4. Az Öregisten tudja. Nem is érdekel, egyedül vagyok uráli az egész irodában így simán lehetek mogorva, azt mondom néphagyomány. Am sztem a főnököm kedvel.


5.kíváncsiság, segítőkészség, távolságtartás, nyugalom, kitartás, hűség,

2019. júl. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!