Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te jól tudod saját magadat...

Te jól tudod saját magadat menedzselni?

Figyelt kérdés
Tehát pl. állásinterjún a sok jelentkezőből biztosan téged választanak, mert el tudod hitetni hogy te vagy a legjobb? Vagy ha már van állásod, előléptetés vagy fizetésemelés céljából meg tudod győzni a vezetődet hogy te csinálod a legjobban? És ezt nem úgy értem hogy közben meg másokat lehúzol, hanem saját jogon próbálsz érvényesülni.
2019. júl. 4. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
23%

nekem ilyenre nincs is szükségem

nem kell magamat "menedzselnem", a referenciáim megteszik helyettem

munkát sem keresek és mégis mindig megtalál, pedig soha sehova nem küldök önéletrajzot és sehova nem is raktam fel


szimplán csak szeretem azt amivel foglalkozom, a hobbim, a munkám és hiány szakma egyben

2019. júl. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem. Tegnap pont hasonlón gondolkodtam, hogy más hogy a pékbe tud egy lakást, egy nem Dacia-t összehozni, fenntartani...
2019. júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom.
2019. júl. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, egész jól el tudom adni magam.

Őszintén fogalmam sincs, hogy hogy csinálom. :D

2019. júl. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!