Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nincsenek "vetélytársak" a...

Ha nincsenek "vetélytársak" a munkahelyen, úgy bárki kiegyensúlyozottabb lesz?

Figyelt kérdés
2019. júl. 5. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen
2019. júl. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen
2019. júl. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg motiválatlanabb.
2019. júl. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hármas, nem mindegy, milyen motivációból van hiány.


Pozitív motiváció, ha a szakmai fejlődésért és az esetleges fizetésemelésért adsz bele 100%-ot.

Negatív motiváció, ha a folytonos b*szogatás, kibeszélés miatt kell hajtanod. Ez utóbbinál rendszeres a stressz, ami tudjuk mikkel járhat. Inkább ilyenkor ne legyen az a bizonyos "motiváció".

2019. júl. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34 évesen több váltás után én már nem akarok versenyezni senkivel, nem motivál, hatékony munkát akarok végezni, ebben meg ez csak gátol, ha látom, hogy valakit jobban tolnak, inkább előzékenyen engedek, hadd tolják, de nem állok be versengeni, hogy ki a jobb. Én tudom, mit tettem le az asztalra mostanáig, ha ezt még versengéssel tesztelgetni akarják, én ebbe nem állok bele. Jobban tudok dolgozni ilyen extra feszültség nélkül. Már nem vagyok pályakezdő.
2019. júl. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!