Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ismertek olyan embert, aki...

Ismertek olyan embert, aki azzal a tudattal jár be a munkahelyére dolgozni, hogy ha ő nem lenne, a cég sem működne?

Figyelt kérdés

Mert úgy fogja fel, hogy akkor minimum megállna Pesten a tömegközlekedés, vagy Pakson a reaktor stb. Tényleg ilyen magát nélkülözhetetlennek tartó emberre gondolok, aki ráadásul szereti ezt hangoztatni is.

Itt most tényleg nem olyanokra gondoltam, akiknek speciális szaktudásuk van de nem ez a standard témájuk.


2019. júl. 5. 10:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Én ilyen voltam. Amikor felmondtam össze is omlott az egész.
2019. júl. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
többet is ismerek, mondjuk nem nagyon hangoztatják, de közeli ismerősök tudják róluk
2019. júl. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Én is elég fontos alappillérének tartom magam a cégnél, ezért is állapodtam meg magammal abban, hogy ha nincs évenkénti 10%-os emelés, akkor otthagyom a fenébe.
2019. júl. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem értitek a kérdést. Az olyanokra gondol a kérdező, akiknel csak a szájuk nagy, am meg csak porszemek a gépezetben.
2019. júl. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igaza van az utolsónak, a valós szaktudással rendelkező, erre teljes joggal büszke emberek most nem játszanak...
2019. júl. 5. 10:56
 6/17 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy ha valaki fontosnak tartja saját pozícióját, és tényleg az is, az abszolút nem nagyképűsködés szerintem, hanem teljesen normális, egészséges önbizalom. Enélkül nehéz érvényesülni.
2019. júl. 5. 10:58
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is kulcsfigura voltam anno a cégemnél. Amíg szabin voltam, inkább leállították az összes tevékenységet azon a vonalon, mert én nem vagyok ott.


Rendkívül megterhelő volt ez lelkileg. Amikor köhögve, betegen bent ültem egy héten át minden nap azzal a tudattal, hogy "na még ez a feladat, és már tényleg hazamegyek utána", pusztán szolgalelkűségből, meg mert nem akartam rosszat a vállalatnak.


Fel is mondtam néhány év után.

2019. júl. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen, ismerek többet is. Az egyik például a szomszédom (60+ éves)
2019. júl. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen
2019. júl. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

De még mennyit!

Egyébként meg senki nem pótolhatatlan. Csak legfeljebb nagyon nehezen, vagy nagy áldozatok árán.

2019. júl. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!