Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik felkerültek napiszarra,...

Akik felkerültek napiszarra, azokat kirúgták?

Figyelt kérdés

Lehet rossz a kategória, de az érdekelne engem, hogy akik felkerültek napiszar.com-ra, - nők például meztelen képekkel-, azokat kirúgták? Vagy ők hogy találnak állást a továbbiakban?

Vagy csak a közalkalmazottakat rúgnák ki ilyen esetben?

Ha valaki tud erről valamit, az leírná a tapasztalatait?



2019. júl. 5. 13:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Azt az oldalt nagyjából a 30 látens ratyingó kommentelő/szerkesztő olvassa meg azok, akiket feltöltöttek valamiért. Senki mást nem érdekel az a szenny.
2019. júl. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Igen. Minden munkahelyen van egy külön osztály, akik azt figyelik, hogy az alkalmazottak közül ki került fel és utána intézkednek. Bevett szokás, hogy kinyomtatják a bizonyítékokat és szétosszák a kollégák között.
2019. júl. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Egyszer a suliba egy 10.- es igen durván kövér lányt rakták fel félmeztelenül. Valami csávójának küldött képet szegényt jól átb.szták.. katolikus gimnázium volt, először úgy volt hogy kirúgják de végül kapott egy igazgatóit, de később úgy emlékszem elment a suliból, mindenki látta a képet aztán piszkáltáka
2019. júl. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Őszintén csodálom, hogy azzal a szánalmas oldallal még foglalkozik valaki. Jópár évvel ezelőtt még jó volt, de aztán szép lassan kezdett felhígulni a simán "jó csaj"-nak mondott rib.cokkal.

Amúgy nem hiszem, hogy foglalkoznak azzal a cégek, hogy kit tettek fel oda.

2019. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
De az buncselekmeny nem?? Rendorseg nem tesz semmit ilyenkor??
2019. júl. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

> De az buncselekmeny nem?? Rendorseg nem tesz semmit ilyenkor??

Amerikában van a szerver.


Én a múltkor ismerkedtem egy lánnyal, aztán kiderítettem, hogy kamera modell. Fent van napiszaron. Amúgy a mai napig csinálja, de persze csak VPN-nel lehet nézni itthonról.

2019. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Mx, ha valaki meglátja, hogy X kolléga felkerült, jkörbeüdi a többieknelk aztán szépen röhögnek egy sort és megy az élet tovább.
2019. júl. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

3. Ez durva...a durva az, hogy sokszor az ilyen suttyók szabályszerűen kizsarolják a barátnőjüktől a fotót. És a lányt hurcolják meg, kb. mint a muszlimoknál, miközben a kis herét kellett volna. :(

Tőlem is akartak fenyegetőzéssel ilyen képeket kicsikarni, de nem küldtem, nem hittem el, hogy képesek lennének a családomat bántani. De akkor is durva, hogy valaki így áll bosszút, vagy csak poénból aláz másokat.

2019. júl. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Kirúgással amúgy akkor jár az, hogy Te megszégyenülsz egy honlapon, ha a munkahelyi szabályzatot megszegted. Nálunk pl TILOS az épületen belül fényképezni vagy céges adatot nyílvánosságra hozni. Ha az irodában készült a gépem előtt a ciki kép vagy megosztok a kiírásban egy céges dolgot, akkor, ha nagy mázlim lesz, csak a főnök rám szól, hogy ezt szedessem le valahaogy és máskor ne osszak meg ilyen dolgokat. Ha nem, akkor vagy kapok egy írásbeli figyelmeztetést. Más helyen meg simán kirúgnának.


De azért, mert munkahelyen kívül egy magánéleti dologgal kapcsolatban készül egy nem előnyös kép, amit megosztottak a honlapon, nem érinti a munkámat. Max, csak szóbeszéd tárgyává válok.

2019. júl. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Ja és amit művelnek ezen a napiizén, az bűncselekmény, szóval simán fel is jelenthetik a megosztót. Engedély nélkül hozzák nyílvánosságra a képeket. Mint, ahogy a Katolikus iskolai tanuló esetében.
2019. júl. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!