Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire gáz, ha egy állás...

Mennyire gáz, ha egy állás megszűnése után a következő próbaidejéből csak egy hetet töltök le, és megyek tovább, mert jobbat találtam?

Figyelt kérdés

2019. júl. 8. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Pont azért van a próbaidő, hogy ha bármelyik félnek nem tetszik, még visszaléphet.
2019. júl. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2019. júl. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz?


Ha van jobb,inkább menj,mert bánni fogod,hogy nem nentél!

2019. júl. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem mentél akart lenni!3-as vagyok
2019. júl. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Évekig dolgoztam ugyanott, de sajnos megszűnt a projekt és el kellett jönnöm. Mivel már jó előre tudtam, volt időm új helyet keresni, ahol rögtön kövekező héten kezdtem is. Viszont az a munka nagyon nem az volt, amire számítottam, így az ötödik napon felmondtam. Pár hét keresgélés után találtam egyet, ami elsőre jónak tűnt, de néhány hónap után éreztem, hogy nemhogy nem fejlődök, de inkább visszafejlődök. Szerencsére találtam hamar jat, így próbaidő lejárta előtt kicsivel onnan is eljöttem. Közel egy éve vagyok ezen a helyen, és a mai napig örülök, hogy így döntöttem.
2019. júl. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk nem ritka, hogy egy újonc az első napján feláll és kisétál.

Nem gáz.

2019. júl. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Újabban én is ezt csinálom. A jelenlegi helyemen már 3. hete vagyok, lassan rekordot döntök:)!!
2019. júl. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
No problem, feltéve, ha biztosan találsz jobb helyet.
2019. júl. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!