Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkaügyi központnak most...

Munkaügyi központnak most nagyon érdeke hogy embereket töröljenek ki és kevesebb legyen a munkanélküli?

Figyelt kérdés
Parancsba adtàk nekik vagy mi a g$ci lett ezekkel?? Igy a tanfolyamjaikra ki fog menni mit gondolnak ezrk?? Am ezeket lehetne perelni vagy valami??

2019. júl. 9. 07:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kezdődiiik :D https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..


Azt írtad tegnap, hogy úgysem regisztrálnál többet. Akkor nem mindegy?

2019. júl. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Valamelyik nap még úgy voltál vele hogy nem érdekel ha törölnek.

A papírt te tépted szét, mert ideges lettél.

Te nem kooperálsz velük és az ő nénikéjüket? Nem éppen logikus.

2019. júl. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tényleg a papírt is széttépte 😂😂
2019. júl. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az államnak az a jó ha kevesebb a munkanélküli, mert akkor kevesebb ellátást kell fizetni. Ha nem kell tanfolyamot indítani azzal is spórol az állam.

Ha valaki volt olyan hülye, hogy összetépte a papírját mert ideges lett csak saját magát okolhatja ha nem kap majd semmilyen járadékot (így legalább kevesebb ingyenélő lesz). Áruld már el hogy milyen alapon perelnéd az államot?

2019. júl. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A munkaugyi kozpontot. Mert nem tamogatnak a tanfolyamba. Atvertek. Am tenyleg nem fogok tobbet oda menni de azert szivesen bosszut allnek.
2019. júl. 9. 10:04
 6/11 anonim ***** válasza:

Pedig régen még sütit akartál vinni nekik. 😂

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..


Esküszöm jól szórakozok rajtad. 😂😂

2019. júl. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha elmész egy egyvédhez ezzel az esettel jól kiröhögnek majd. De tudod mit én óránként 10000 forintért elvállalom a jogi képviseletedet (baráti ár). Mivel semmit nem tudsz bizonyítani és ráadásul egy munkaügyi központot semmi sem kötelez egy neked tetsző képzés indítására ezért eleve halott az ügy. De én ennek ellenére szívesen elvállalom a kereseted beadását. Én csak nyerhetek ezzel.

További jó közmunkázást kívánok!

2019. júl. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez a munkaugyi kozpont ez nem normalis. Ma is jott toluk egy level legyek kozmunkas. De az elozo level szerint mar ki kellett volna torolniuk. Ezek azt se tudjak mi csinalnak.
2019. júl. 10. 11:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Legyél közmunkás! Ez nagyszerű lehetőség! Szerintem mindenképpen vállald el, pont neked való feladat lenne!
2019. júl. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem minimum 150 netto fizetes kell, minimum.
2019. júl. 10. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!