Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a munkám háromnegyed...

Ha a munkám háromnegyed részében Playstation-öztem akkor jó munkahelyem van?

Figyelt kérdés
2019. júl. 9. 20:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%

Mihez képest.

Ha csak a pénz miatt jársz be, igen.

Ha azért, hogy hasznos is legyél, esetleg fejlődj szakmailag vagy bármi érdemleges - nem, rohadtul nem.

Ami engem illet: néhány napnál többet nem bírnék ki így. Nem csak a pénz miatt dolgozom, hanem mert érdekel is a szakmám.

2019. júl. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Most csak dicsekedni akartál? Vagy mi?
2019. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

és nekem? van amikor 10-kor kelek, kb nem is nagyon kell csináljak semmit és meg van a napi 20-as :D

persze más napokon kicsit többet kell dolgozni, de vannak olyan napok amikor semmit

2019. júl. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 MR.X. ***** válasza:
Nem rossz. Igen.
2019. júl. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mik ezek a baromi jó munkák áruljátok már el nekem kérdező és #3as :DD
2019. júl. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

programozó vagyok :)

kiadják a feladatot megcsinálom vagy az elején, vagy később, vagy az utolsó pillanatban

de vannak időszakok amikor meg hajtás van, csak most nyugis a szezon :)

2019. júl. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Adminisztrativ munkakör egy cégen belül. Ha valamit intézni kell akkor beülök a cégi autóba és megyek ha nincs semmi akkor a portán vagyok és jöhet a game.
2019. júl. 9. 23:19
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem
2019. júl. 10. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Jó, nekem is volt ilyen.


Mondjuk én meguntam egy idő után. Nem tudtam már mivel játszani, és fájt a s3ggem, hátam a sok üléstől.

2019. júl. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

En pedasszissztens voltam. Egesz nap az aulaban kellett ülni nezni a gyerekeket ha szünetben voltak csak epp szünetben kb 30 tanar volt velük az udvaron es ügyeletes bent a suliban, kb havonta kellett egyetlen oràt helyettesiteni, en csak ugy vettem egy angol audidakta modon tanito könyvet (benne nyelvtan tesztek szokincsbövites, kiejteshez magyarazat az elején, szavak felett a helyes kiejtes. Mindz mellett a masik ped.asazisztens kinaiul tanult brahibol :D) szoval en ugy hogy alavetöen nemetes vagyok 3 honap pedasszisztens meloval meglett az alapfok angolom. :D

Közben en is ugy szorakoztam vele csak mint vmi mibiljatekkal. Utanoztam a tanarokat hogy ugye forditasoknal a könyv hatuljaban a javitas, huzgaltam pipaltam vonalaztam, szazalekot szamoltam az eredmenyeknel, kerestem a gyengeimet erössegeimet, de több szinü filceim voltak jegyzethez meg vonalzok, szoval a kin okozta unalombol ))


Jah meg kemenyen heti egyszer el kellett kiserni a kicsiket uszni busszal. Ott megint egy ora semmit tevés az öltözöben. Oda nem vittem semmit. Kb kibirhatatlan volt. Akkor nezegettem a tanarokat mert ök javitani valokat vittek. Es beszelgettem velük amikor a kicsik oöyan vicceseket irnak dolgozatokban olyan cukik :)

2019. júl. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!