Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Andragógia mesterképzéssel el...

Andragógia mesterképzéssel el lehet helyezkedni HR-munkakörben? Lévén hogy van külön HR egyetemi szak is?

Figyelt kérdés

Az andragógia szaktájékoztató szerint el lehet helyezkedni sok egyéb mellett HR munkakörben, de nekem ez marketing dumának tűnik.

Lévén hogy X egyetemen van kifejezetten HR alap és mesterszak és ha már én cégvezető vagyok és HR-est keresek akkor egy HR diplomást veszek fel és nem egy X diplomást aki végezhet HR-t is....


Nem?


2019. júl. 11. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:
HR-en Adminisztrátor Gizikeként bármilyen egyetemi alap- vagy mesterszakkal el lehet helyezkedni, csak legyen diplomád. A szakmai részét (hogyan vegyük rá a parasztot, hogy kevés pénzért fos melót végezzen ingyen túlórázva) majd megcsinálja más.
2019. júl. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Már HR diplomával is nehezen lehet elhelyezkedni HR-esként.

A legtöbb cégnél egyáltalán nincs HR-es csak a nagy cégeknél... és nézd meg a létszámokat, pl. Egy bankban (ez igaz) 75 főre van 2 HR-es... ráadásul fiatalok is, nem akarnak nyúgdíjba menni, hogy új kelljen a helyükre.

Még HR bsc , msc diplomával sem biztos, hogy HR-esként fog dolgozni, aki elvégzi.

2019. júl. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!