Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyetemek vajon mennyire...

Egyetemek vajon mennyire ellenőrzik a szakmai gyakorlati igazolások valódiságát és mögöttes tartalmukat?

Figyelt kérdés

Ha van nekem egy X cégnél dolgozó ott vezetői beosztásban levő „haverom“ aki leigazol nekem 2 hónap szakmai gyak-ot úgy hogy valójában be nem tettem oda a lábam, ennek lebukási lehetősége-esélye?


Uis maga az igazolás az eredeti, nyugodtan felkereshetik a céget telefonon mailben aki kiállította az vezető ott, és az fedezi a hátam.

Azt meg hogy 2 hónap alatt be se tettem oda a lábam, nos azt meg bizonyítsa aki tudja, ha egyszer egy „főnök“ azt mondja hogy márpedig én 2 hónapot oda jártam.



Az egyetemnek meg van 3000 hallgatója (igen, annyi! összességében) hát ezeknek nem járnak utána egyenként.


Vélemények?


2019. júl. 11. 18:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
felhvják, megkérdezik, kennyi. nem fogsz lebukni.
2019. júl. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják ilyen módon ellenőrizni, ha megvan a papír. Lebukási esély 0, főleg ha nem hangoztatod mások előtt.
2019. júl. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
még az is erősen kérdés felhívják-e mert van 3000 hallgató, de ha fel is hívják: csak tessék. a főnökhöz irányítják majd a hívást nyilván nem a takarítónő fog felelni.
2019. júl. 11. 18:53
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
A kutya nem fogja ellenőrizni. Az megint más kérdés, mi értelme van annak, hogy még a kötelező minimum gyakorlatot sem végzed el.
2019. júl. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

" hogy még a kötelező minimum gyakorlatot sem végzed el.

"


Akkor elmagyarázom. Marha nagy dolog lesz nehéz követni jól figyelj!!!

Az egyetem elvár 2 hónapot.

A munkáltatóm nem enged el nem kettő hónapra még 2 hétre se.


Ezek után

-vagy nem diplomázok mert szakm gyak nélkül nem lehet

- vagy "veszek" egy igazolást a " haveromtól"


Na mit szólsz milyen bonyolult a képlet nem?

2019. júl. 11. 19:50
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekünk ki kellett tölteni egy táblázatot, hogy melyik nap mit csináltam, mit tanultam. Persze gondolom senki nem nézte meg, miután leadtam.
2019. júl. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van, én betettem oda a lábam ahol teljesítenem kellene az előírt óraszámot,viszont ez a szám nem lesz meg, mert felvettek egy sokkal jobb helyre. Nem hinném amúgy, hogy visszaellenőrizné az az egy tanár, aki ezzel foglalkozik, hogy a többszáz hallgató tényleg ott volt x órában vagy nem, egyszerűen nincs kapacitásuk erre, meg ha alá van írva, úgy veszik, hogy megvan, legalábbis remélem :D Én tavaly nyáron is dolgoztam már a szakterületemen, csak akkor még nem lehetett leigazolni, szóval elvben simán megvan.
2019. júl. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kell írni gyakorlati naplót. Ha ods nem írsz nagy hülyeséget, akkor nem csesztetnek majd.
2019. júl. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Adott hely ad egy papírt, aki igazolja a gyakorlat meglétét. Legtöbbször valós tanulnivaló és hatalmas tudás vár a szakmai gyakornokokra. De ezt is meg lehet úszni, mint egy záró vizsgát puskázással, csak itt még le se lehet bukni.
2019. júl. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

„és hatalmas tudás vár a szakmai gyakornokokra.“


Én nagyon mást hallok!


Gyakori panasz hogy a gyakornok csak arra kell hogy ingyen/fillérekért leygen aki kávét főzzön.

Épp most olvasom egy gyakornok panaszát aki a több hónap alatt fénymásoláson kívül kb semmit se csinált és kb még ő fizetett hogy ott lehessen.

2019. júl. 12. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!