Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek milyen munkárt...

Szerintetek milyen munkárt tudnék vállalni Budapestkörnyékén?

Figyelt kérdés
18/L vagyos 8 álltalánosom van. Nem tanulok. Még nem döntöttem el mit akarok kezdeni az életemmel, ezért úgy döntöttem beleszagolok egy kicsit az életbe. A szüleimtől nem várok pénzügyi támogatást. Mégis hogy tudnám eltartani magamat? Ötletek? Ti hogy csinálnátok? Aki volt hasonló helyzetben tudna adni tanácsot. Van egy kevés megtakarításom is. Előre is köszi.

2019. júl. 12. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én eu-diakokon keresztül dolgozom diákként, és nekik van felnőtt részük is. Eu-jobs talán? Felhívod őket, és megkérdezed, hogy tudnak-e munkát neked. Ugyanígy rengeteg más munkaerőközvetítő van.

És legyél fent mindenféle álláskereső oldalon, profession és társai. Legyen szép, igényes, precíz az önéletrajzod, legyen kitöltve a profilod!! Hogy lássák, nem vagy buta megbízhatatlan (pontosabban azt, hogy jobb vagy a többi 8 általánosos társadnál).


Hogy milyen munkák lehetnek ezek... ilyenekre kell gondolni, hogy meki, árufeltöltés, gyári munka. Nyilván itt te a legallján indulsz, de a 8 általánososok is sorrakerülnek, mert nincs aki dolgozzon már. Kb azonnal kezdhetsz, valami mindig van.


Éjszakásként jobban kereshetsz, kezdetben lehet érdemes lehet kicsit megerőltetned magad! Viszont nem lehet sokáig csinálni, kimerítő nagyon.

2019. júl. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2019. júl. 12. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk folyamatos a felvétel operátori munkára. De bármelyik másik üzembe is jó lehetsz ilyen pozícióban ha van egy kis sütnivalód.
2019. júl. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Jokert ajánlom, van felnőtt részük is, engem először tanfolyamra küldtek, aztán kb 2 hétre rá dolgozni. Sok sikert!
2019. júl. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!