Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak nekem van elegem a...

Csak nekem van elegem a pimasz, szemtelen, arrogáns tizenéves diákmunkásokból?

Figyelt kérdés

Valami eszméletlen, hogy mit engednek meg maguknak, ez 23 fiatalként írom, egyszerűn undorító, milyen tiszteletlenek!

Két kezemen nem tudom megszámolni hányszor volt ezekkel a kis unatkozó patkányokkal összetűzésem, a páromba, az édesanyámba is kötöttek már bele a nagy unalomban, a ****-ért kapnak 1800 Ft/órát..azért álljon már meg a menet!


Arról nem is beszélve, hogy ilyen esetlen kölyköket alkalmaznak éttermi munkàra, fizettem 2 300 Ft és nem hogy rosszul szedte ki, folyt szèt az egész, fele hiányzott, de még be is szólt! Én meg nem merek megszólalni a munkahelyemen, mert ha csak ferdén nézek a vevőre, másnap úgy kitesznek mint a huzat.

A mamám után szòltak, hogy dögöljön meg, amièrt nem akart aláírni a tizenèves hosteseknek. A manager pedig megvédte azt a kis takonys ****-t

És még sorolhatnám!

Előbb meg kellene őket nevelni, mert ezt a szemétséget nem tehetnèk meg máshol, azt biztos!

Van egy kicsi kivètel, de a mai tizenévesek eszméletlenül kifordultak magukból!



2019. júl. 13. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
lol
2019. júl. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Csak neked. Akit nálunk van diákmunkás jól dolgozik, ellenben a többi állandó alkalmazottal, akik azért fúrják, mert szerintük ő jobban keres
2019. júl. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy 23 vagy, de ezt teljesen úgy írtad le, mintha inkább egy 70 feletti mormoginéni lennél. 😀
2019. júl. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha valami nem tetszik beírsz a panaszkönyvbe, továbbá írsz egy negatív véleményt az adott hely közösségi oldalára.
2019. júl. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem észre, hogy a diákok szemtelenek lennének. Ettől függetlenül, ha ti így tapasztaljátok, szólhattok a munkáltatójának.
2019. júl. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Csak Neked. Mert általánosítasz.
2019. júl. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Senior fejlesztőkét nincs meg a 2200as nettó munkabérem infóparkban :)

Hol lehet jelentkezni fsz verésre és láb lógaásra ennyiért?

Python feladatok előnyt jelentenek!

2019. júl. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj át olyan helyre ahol nincsenek diákok (akár cégen belül is). Amúgy hol van olyan jó bér h 1800/óra? :D
2019. júl. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!