Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha szerettem volna egyszer...

Ha szerettem volna egyszer hónap dolgozója lenni, helyette pont az ellenkezőjét kaptam, akkor az embernek mire kell törekednie?

Figyelt kérdés
2019. júl. 16. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Arra hogy kilépj a McDonaldsból és normális életed és munkád legyen.
2019. júl. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezalatt mit èrtesz?
2019. júl. 16. 10:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy te dolgozol rossz helyen, vagy te magad vagy rémes munkaerő, de ha ezt te magad nem tudod leszűrni, akkor úgy is mindegy.
2019. júl. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért szerettél volna hónap dolgozója lenni?
2019. júl. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy amióta a cégnél dolgozok, rászolgáltam már arra, hogy az legyek. Szerintem ez egy pozitív visszajelzés lett volna a munkámról, nem mellesleg ad egy plusz löketett a néha szürkének tűnő hétköznapokba.
2019. júl. 16. 11:55
 6/7 A kérdező kommentje:
-t
2019. júl. 16. 11:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt tapasztaltam, ha görcsösen igyekszik az ember, akkor nyobb az esélye, hogy hibázik. Emiatt kéne, hogy kissé lazábban vedd. Ne akarj a hónap dolgozója lenni, mert akkor könnyebben vétesz hibát.


Hogy mire törekedj?


- Ne próbálj meg mindent magad megoldani - ha nem értesz vagy nem vagy biztos, inkább kérdezz (nem szégyen segítséget kérni)


- Lelkiismeretesen dolgozz, egy dologba feccölj időt és energiát


- Nyiss a csapat felé. Egyréssz lássa a főnök, hogy segítesz nekik, Te is hozzájuk fprdulsz, másrészt, hogy segíted őket hasznos infókkal harmadrészt, hogy az ilyen csapatépítők tevrezésében, irodai elfoglaltságokban (dísítés pl) is kiveszed a részed.


Én egyszer voltam hónap dolgozója a régi helyemen. Az elző projektemen nagyon nagy fejlődést értem el, pocsékj munkaerőből váltam az egyik legjobbá, szerveztem a csapatnak együtt éttermezést, kirándulásokat, stb., irodát díszitettem Karácsonyra, rengeteg munkát bevállaltam és nem csakúgy összecsaptam, hanem nagyon figyeltem, hogy időben és RENDESEN legyen kész, idő után panasz se volt rám, emellett mások műszakjait is bevállaltam. Jött a negyedév dolgozójának a meghirdetése; többen is mondták, hogy biztos én leszek az és én is titokban rreménykedtem... és nem engem választottak. Szóval emiatt se azzal a céllal járj be minden nap, hogy Te majd hónap dolgozója leszel; mert mindig lesz más, aki jobban megérdemli.

2019. júl. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!