Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megéri iroda után gyárba...

Megéri iroda után gyárba menni vagy egyéb könnyű fizikait vállalni?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, nagyon kivagyok, rossz kedvem van bent, mindent unok, semmit se szívesen csinálok.

Plusz ha gyárban haza lehet vinni nettó 250 ezer forintot, nos az irodában szép álom.


2019. júl. 16. 12:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
67%
Én úgy kapok 220 körül, hogy minden egyes qrva szombat-vasárnap és ünnepnapokon bent vagyok a gyárban.
2019. júl. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
56%

Kísérletezni kísérletezhetsz a gyárral, hiszen senki sem tudja megmondani neked, hogy tetszeni fog-e vagy sem, de jó fizetésre NE számíts.


Plusz ha kilépsz a mostani munkahelyedről, legyen a gyár mellett egy B terved, hátha menekülni akarnál...


És csak hogy legyen itt egy ilyen vélemény is; egy barátom gyárból ment postai ügyintézőnek, és annyira gyűlölte, hogy visszasírta a gyárat, szóval gondolom vannak, akiknek nem akkora szopás ez a munka...

2019. júl. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Irodai adminisztrátorként sincsenek annyira jó fizuk.

Attól félek, hogy nehezen fogok tudni visszamenni az irodába.


Emberekkel nem akarok foglalkozni, tehát a kasszát direkt nem írtam.

2019. júl. 16. 13:26
 14/23 anonim ***** válasza:
30%

Hozzánk jött egy irodista liba.

Dolgozni nem, de pofázni azt nagyon tud, meg illegetni magát a jó pozícióban lévő embereknek.

Ja és szó szerint közli az emberrel, hogy "olyan munkát adj, amit meg tudok csinálni a körmeimtől". Ocsmány hosszú, hegyes műkörmei vannak és nagyjából semmi érdemlegeset nem tud velük elvégezni.

Csak azt nem értem, minek vették fel? Nem mellesleg ő az új agresszor és szrkavaró. De hát oké. Szerencsére tőlem eddig távol volt, de az öltözőben is elég az a 2x5 perc a jelenlétében...


Na, ha te ennek szöges ellentéte vagy, akkor nem lesz gond szerintem.

Mindenki mumusnak kiáltja ki a gyári munkát, de valahogy nekem sose volt vele bajom. Igaz, engem úgy neveltek hogy ha csinálok valamit, akkor azt csináljam rendesen, emellett van némi kötelességtudatom és a felelősségvállalással sincs bajom.

A gyárakat a 10 évnyi tapasztalatom alapján az utálja csak, aki nem szeret dolgozni és nem viseli jól a globális szabályokat.

Pedig ez is pont csak annyira szar meló, mint a többi.

2019. júl. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
21%
Ja meg azt még hozzáteszem, hogy nálunk a "szros" operátor kap egy műszakra jelenleg 180 körül. Muszáj mert nem jönnek hozzánk az emberek, pedig itt aztán arany élet van a többi gyárhoz képest. Mondjuk cserébe azokat húzzák le, akiket inkább meg kéne fizetni, mert a szaktudásuk nélkül szrban lesznek. És többen a dobbantáson merengünk...
2019. júl. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
90%

Szépen lepontozták az irodistákat. Pedig csak a véleményüket/tapasztalataikat osztották meg.

Kérdező. Ha gondolod próbáld ki. Valószínűleg csalódni fogsz. Nekem az egészségem bánta a gyári munkát. Csak a darabszám a fontos. Nem egyszer előfordult, hogy este fél 10-kor közölték, hogy sok volt a selejt és nem lett meg a másnapi kiszállítás. Ezért éjjel 2-re rendelték meg a céges buszt, amivel haza tudtunk menni. Nyilván nem volt kötelező maradni, csak éppen a vidékiek nem tudtak hazamenni.

2019. júl. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
85%

"A gyárakat a 10 évnyi tapasztalatom alapján az utálja csak, aki nem szeret dolgozni és nem viseli jól a globális szabályokat."

Én szeretek dolgozni, de a folyamatos cseszegetést utálom. Az viszont úgy tűnik Globális szabály.

2019. júl. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
45%
Melyik gyárakban? Engem sehol nem csesztettek. A kollégáimat se különösebben.
2019. júl. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Nálam a "dolgozni" és a "szeretek" nem fér meg egy mondatban. A munka egy szükséges rossz a pénzért, ez a társadalom berendezkedése, de nyilván én se tudnék kitaláni jobbat.


Az irodai munka se a legjobb lélektanilag, monoton, unalmas, sőt, az agy se járhat, mert koncentrálni kell.

Ha sietni kell, az a baj, de a hosszú munka nélküli időszakok se jók.


Ezért gondoltam a változatosságra.


Diákmunkázgattam egyszer-kétszer gyárban.

Azt a fajta monotóniát jobban bírtam, viszont a légkör nem volt olyan jó.

2019. júl. 16. 15:07
 20/23 anonim ***** válasza:
93%

"Plusz ha gyárban haza lehet vinni nettó 250 ezer forintot, nos az irodában szép álom."


Mégis hol élsz? Milyen munkakörökről beszélsz?


A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.



Az azért szép... Senki sem írta le, hogy melyik gyárnál van ennyi a melósnak, de azért a pirosat szépen nyomkodtátok. Több gyárban is voltam, gyári munkásként és irodásként is. Meséljen már valaki arról, hogy melyik gyárban van nettó 250 a gyári melósnak, mert pár haverom úgyis munkát keres. Jöhetnek a cégnevek!

2019. júl. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!