Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bejelentett/állandó lakcím...

Bejelentett/állandó lakcím nélkül munka?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy ahol laktam,oda új tulaj költözött, így onnan kivagyok jelentve(azaz a régi lakcímkártya érvénytelen), az új helyre viszont még nem vagyok bejelentve, és ezt csak jövőhét Hétfőn tudom elintézni. (nem lustaságból..)


Holnap megyek interjúra,és HA felvesznek, akkor utána fognak nézni az adataimnak? Vagy ellenőrizni? :S


2019. júl. 16. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg ha felvesznek, és kérik a személyes vackaidat, akkor elmondod, hogy mi a helyzet és addig kerestek közösen egy áthidaló megoldást? Hm, nem is tudom...
2019. júl. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ha ez lehetséges, akkor oké.
2019. júl. 16. 16:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Legrosszabb esetben akkor állsz munkába, ha már megvan a lakcím kártya. De ha tényleg kellesz nekik, egy ilyen kellemetlen szituért aligha fognak inkább kitenni.

Csak ne mondd el előre. Elég ha a papírozásnál derül ki.

2019. júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!