Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen napszàmban dolgozni?...

Milyen napszàmban dolgozni? Mennyire nehéz a gyümölcs szedés meg ilyesmik?

Figyelt kérdés
Az is lehet ez lesz a sorsom nincs munkam. Hogy lehet az kibirni egesz nap foleg ha meleg lesz?? Csak az menthet meg ha munkaugyi kozpont felvesz tanfolyamra.

2019. júl. 18. 21:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Gondolj bele:

Egész nap hajolgatni, emelgetni a tűző napon. Nyilván nem tudod fürdőruhában csinálni, mert leégsz. Szerintem 8 óra után ha nem vagy hozzászokva, akkor összeesel magadtól is.


Merre laksz, hogy semmilyen más lehetőséged nincs?

2019. júl. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Csinald kulfoldon ezt a melot ott megis fizetik pl Hollandiaba vannak ismeroseik akik ezt csinaljak
2019. júl. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szőlő szedésről tudok nyilatkozni,több fajta van, van ami korán érik de van olyan ami későn,mondjuk én csak úgy mond egy nyarat csináltam, melegben reggel 6-11 ig szedtük, aztán 16-19 ig,így azért tűrhető, nagyon is szerintem.

Szeptemberben már vagy hidegebb időben, reggel 6-14:30 ig 30 perc ebéd.

2019. júl. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
Nagybartos nagyba dolgozott napszámba. Kérdezd őt.
2019. júl. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én most egy ásatáson melózok július elejétől végéig, 37 fokban kezdtünk, mi úgy bírtuk ki, hogy óránként kentük magunkat naptejjel, meg slaggal folyamatosan locsoltuk a fejünket. Napszúrás ellen segít ha valamilyen fehér ruhát csavarsz a fejedre, az visszaveri a napsugarakat (ettől függetlenül érdemes azt is vizezni). Meg persze sokat kell inni. Nem nehéz elájulni, főleg most, hogy nemsokára megint 34 fok körül lesz.
2019. júl. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

Nem esik le senkinek, hogy ő Obibogyó? :D

Ő írta az egyik kèrdèsènèl, hogy napszàmban kell dolgoznia, ha nem veszik fel vagyonőrnek a munkaügyibe. :D

2019. júl. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon kemény, ha mindenképp ebben gondolkodsz, akkor ismerősön keresztül menj el Hollandiába, ott legalább megfizetik a szenvedést.
2019. júl. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%
#6: Dehogynem. egyből látni lehet, hogy ő az. A hülye munkaügyis témáról nem bír leszállni. Lassan nem ártana keresnie egy pszichológust :( Jelentettem azért. Hátha..
2019. júl. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Ha igy kerdezed akkor nem fogod birni.

De hosszu nadragba hosszu ujju ingbe es kalapba menj. Legyen nalad kesztyu viz es kaja is. Ebbol mar latjak hogy dolgozni keszultel. Es konyorgom zart cipobe menj, ne papucsba, nem a strandra indulsz.


Nem art ha van bent algoflex. WC csak a szabadban van.

2019. júl. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%

Ne higyjetek már neki!! Teljesen felesleges hasznos tanácsot írni, mert néhány óra és írja a következő kitalálcióját.

Ha emiatt ír nekem privit majd megosztom!

2019. júl. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!