Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez mennyire normális szerintetek?

Ez mennyire normális szerintetek?

Figyelt kérdés
Nyári munkán voltam egy összeszerelő üzemben, van két csoportvezető és akihez semmi közöm gyakorlatilag,úgy egy hete nevezték ki szépen kirúgott a semmiért, vagyis bosszúból mert ennek a csoportvezetőnek előtte az én csoportvezetőm kirúgta a barátnőjét mert nem csinált semmit csak a telefonját nyomkodta. (mind a kettő nő amúgy). Az én csoportvezetőm ezzel tisztában is van, de nem hajlandó visszavenni, mert nem akar konfrontálódni a másik csoportvezetővel, szerintetek ez milyen már?

2019. júl. 19. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez gáz . De semmit nem tudsz tenni. Ha a te csoportvezetőd nem akar miattad konfrontálódni, kvázi nem áll ki érted, akkor sajnos semmit nem tehetsz.
2019. júl. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez oké de eddig egy talpraesett, csajnak tartottam, mi az hogy nem áll ki az embereiért?
2019. júl. 19. 13:59
 3/8 A kérdező kommentje:

Illetve bocsánat azt is mondta hogy nem tud mit tenni.

Ezt ti elhinnétek?

Ha tényleg nem tud mit tenni akkor mért nem?

2019. júl. 19. 14:02
 4/8 anonim ***** válasza:

Te csak nyári munkán voltál. De ők ott dolgoznak, hosszú távon kell a következményeket viselniük.

Keress mást.

2019. júl. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Milyen következménye lenne ha visszavenne?
2019. júl. 19. 14:16
 6/8 anonim ***** válasza:

El kell, hogy szomorítsalak, nagyon elterjedt az, hogy valakit kirúgnak vagy áthelyeznek ilyen okból kifolyólag, de egy kamu indokkal, amit könnyen tudnak bizonyítani (már sok kérdés alatt meséltem a srácról, akinek büdös volt a lába vagy a nőről, aki idegesítette az efyik vezető férjét és elküldték másik helyre cégen belül egy munkával kapcsolatos kamuindokkal. Általában a nincs elég tapasztalatod vagy a túl nagy a tudásod szokott az indok lenni áthelyezésnél).


Volt ilyen áthelyezés, aminél én is jelen voltam (mármint ott voltam, amikor történt).


Általában minden fentről megy lefele. Ha bajod van a vezetővel, elmehetsz cégen belül máshova vagy kiléphetsz. Ha a vezetőnek van baja veled akkor is te mész.


Visszavenni nem fognak, mert nem megy szembe senki se egy magas pozicióban levő emberrel, lévén, akkor ő is elkerül vagy repül onnan. Ha pl a másik vezető kezd el nyüzsögni is mondhatja ez a vezető a managernek, hogy nem tud vele dolgozni és válasszák szét őket.


Ha valami csoda folytán mégis visszajutsz a következménye, hogy az megy el, aki kirúgatott.

2019. júl. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

poccok

Nem "feljebbről" ment ez a dolog, simán csoportvezetői szintről.Feljebb nem is foglalkoznak velünk ez egy kisebb gyár, feljebb már csak irodisták vannak.


Hogy érted azt hogy ha visszajutok az megy el aki kirúgatott?

Mért menne el?

2019. júl. 20. 05:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Na az ilyen esetek miatt érdemes a diákszövetkezetet használni.
2019. júl. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!