Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miert ilyen nehezek a munkahel...

Miert ilyen nehezek a munkahelyek miert ilyen nagyok az elvarasok?

Figyelt kérdés
Mar ha felvesznek. Keves penz nagy elvarasok. Meg kell szakadni. De miert?

2019. júl. 20. 12:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pénzért.
2019. júl. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Mert rosszul választottál karriert, vagy nem választottál semmit és örülsz, ha mehetsz oda, ahová felvesznek. A te hibád egyes egyedül.
2019. júl. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Ha neked nagy elvárás, hogy a piros kábelt a piros aljzatba, a zöldet meg a zöld aljzatba csatlakoztasd, akkor veled van a gond, nem a munkahellyel.
2019. júl. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Itt nehezek a gyari munkak. nem olyan konnyuk.
2019. júl. 20. 13:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát 70-es iqval a létezés is nehéz, szóval...
2019. júl. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem minden munka nehéz, ahol most dolgozok sem nehéz, nagy elvárások sincsenek, de a fizetés is kevés. Komissiózok egyébként. De dolgoztam már több gyárban is, volt ahol nehéz volt a munka és viszonylag kevés a fizetés, volt ahol nagyon könnyű volt és még a fizetés is jó volt, csak 3 műszak volt és csak pár hónapig bírtam.
2019. júl. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Itt olyan gyarak vannak hogy ti elajulnatok. Nem viccelek.
2019. júl. 20. 17:07
 8/12 anonim ***** válasza:
Na mesélj hát nekünk, még sose ájultam el! Kíváncsivá tettél, mondd el kérlek mi az a nehéz munka! Nagyon érdekel.
2019. júl. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na mesélj, mit gyártasz? Kvantumgenerátort?
2019. júl. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ahol én dolgozom nagyon jó hely, sokat kell dolgozni, 10 óra, hétvégén 12 óra, de nagyon jó! Jók a kollègàk, nem kell megszakadni, nem kell leadni a telefont, csak van felelőssèg, mert emberekre vigyázok, szóval még wc-re sem mehetek ki csak abban a 30 perces kajaszünetben, amit adnak. Ezektől eltekintve nagyon elégedett vagyok, pedig amint kimondom, hogy hol dolgozom azonnal kiröhögnek, de a vicc, hogy akik ezt teszik mind egy gyárban 12 óráznak és hajtjàk őket, mint az állatokat. Én meg sokszor inkább unatkozom. A főnök is jófej, az órabérem is jó. Kell ennél több? Nyilván nem életem végéig fogom ezt csinálni, de nyugtat a tudat, hogy komoly a munkám, és ha én nem vagyok ott, ahol lennem kell x óra y perckor, akkor lehet, hogy pont akkor történik baleset, és valaki pont akkor meghal, mert volt már nem egy eset.

Szóval nem minden munkahely nehéz, nekem is van 3 szakmàm, és így tudtam elhelyezkedni egy jó munkahelyközvetítőn keresztül.

2019. júl. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!