Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Örömlányok! Ti mennyit kereste...

Örömlányok! Ti mennyit kerestek egy átlagos hónapban?

Figyelt kérdés

2019. júl. 23. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Nettó 120 a hó végi pénz, amit nem visz el a költség a napi élethez úgy, hogy nem járok szórakozni, nem tv-zem, nem költök napi 2 kaján és a lakhatáson kívül másra.
2019. júl. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Lol, az első szó kimaradt a gyökér agyamban, én nem is örömlány vagyok... Csak egy szakadt riherongy programozó... Na tessék kérem töröltetni a választ, én meg megyek aludni, hosszú volt ez a hétfő.
2019. júl. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Személy szerint én ismerem a lányok fizetését. Kb. olyan 6-8 embert bír el általában örömlány egy nap. Ma már 10000 Ft per félóra vidéken. Ez az alap, +extrákat lehet kérni. Egyik átlagos lány, akit ismerek, nagyon jó fej, egy full felszerelt BMW X7-est vett 8 hónap alatt és maradt is pénze és nem szűkölködött. De tapasztalat alapján kitétel: ne legyél roma, ne legyél csúnya, a kedvesség alap, mindenféle hapsikámnál (gondolhatod milyenek vannak) a maximumot kell nyújtanod, a bankban nem szabad tartanod pénzt, mert Viktor bácsi felfigyel rá.
2019. júl. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
És kihagytam, hogy futtatód ne legyen, mert elviszi az összes pénzt. Tehát úgy lehet számolni, ha csak hétköznap csinálod, akkor minimum 2 millió/hó.
2019. júl. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
Kár, hogy nem nőnek születtem, már milliomos lennék :D :D Persze ha meglennének hozzá az adottságaim is, mert nyilván ott is kell egy kinézet. A többit megteszi az ember minden más munkahelyen is, ahol ügyfelek vannak. Mármint a kedvesség stb. :D :D
2019. júl. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Feneked, szád, kezed van. Nemcsak heterok járnak prostihoz.
2019. júl. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Zsófec2001 válasza:
nem olyan régóta csinálom de itthon Mo-n havi 500 körül alakul
2019. júl. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!