Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek baj az ha a...

Szerintetek baj az ha a dühömet a hobbimban adom ki?

Figyelt kérdés
Munkahelyen folyton megy a szekálás, persze nem hagyom magam de nem állok le balhézni senkivel se, de ha magánéleti vagy munkahelyi problémám van a biciklizésben vagy a futásban vezetem le a dühömet,bánatomat... Heti 3-4x elmegyek 10-15kmert biciklizni simán...
2019. júl. 23. 13:55
 1/8 wherearetheavocados? válasza:
100%
Szerintem jol csinalod. En is a sportban szoktem levezetni a duhomet.
2019. júl. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az a jó. Én küzdősportban és erőemelésben vezetem le.
2019. júl. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legjobb dolog amit csinalsz! 🥰
2019. júl. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legjobb módja. (Mások ugye a családtagok verésében adják ki, vagy boltban, étteremben szemétkednek a kiszolgálókkal.) Én is edzek, a homokzsákot gyakran munkahelyi negatívumokra gondolva püfölöm.
2019. júl. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a lehető legjobb
2019. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Volt aki azt mondta nekem h miert nem azon vezetem le aki megbantott,mert igy csak magamba fojtom. 😂
2019. júl. 23. 15:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez csak ideiglenes, végülis a problémák elől való elfutás. Ezt csinálom én is 20 éve, ahelyett hogy akkor váltottam volna. Jó-jó, de hosszú távon, amikor nem sportolsz életunt leszel és mosott sz@rnak nézel ki.
2019. júl. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek az életében jelen van a stressz. Enélkül nem kelne ki senki az ágyból.

Ezt mindenki más szinten bírja és mindenki más szintén birkózik meg vele.

A legjobb módja az aktív mozgás. A negatív energia, ami felgyült a mozgás során sikerré, boldogsággá, fizikai fáradtsággá, testi egéssséggé alakul át. Ha ezt ráadásul a természetben teszed, még extra élményekkel fel is tudsz töltődni.


Sok másik módja van a stressz kezelésének. De ez a legjobb, legősibb, leghasznosabb.


Másik legtermészetesebb az üvöltés :) menj ki a hegyekbe, vagy hangos koncertre, vagy egy zárt pincében, ahol mást nem zavarsz és 10 percig izomból üvölts. Figyeld meg, mennyi negatív energiát ki tudsz adni így is :) csak sokan félre értik sajnos. A mozgást nem értik félre. :)

2019. júl. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!