Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha egyszer fiam lesz, hogy...

Ha egyszer fiam lesz, hogy neveljem?

Figyelt kérdés
A barátnőm azt mondja, biztos terhes. Ha fiam lesz, hogy neveljem, hogy ne járjon úgy az iskolában, mint én és a barátaim? Hosszú lesz. D már az első nap az új iskolában be akart vágódni egy lánynál, de a lány barátnője elküldte a pébe, erre D az árokba lökte a lányt, hogy miért áll ő közéjük? Amikor a fiú osztálytársak nekimentek D-nek, a jóbarátja L kiállt mellette, ezért őt is megbélyegezték, mert mindketten verekedtek, és Kis D-t is, aki szintén D barátja volt. Engem sosem fogadtak be a többiek mert túl okos voltam (6.-ik szín négyes tanuló), de mivel nem álltam ki D mellett, ők sem fogadtak be közéjük valónak. Pár nap múlva beálltam a kis csapatba, és akkor engem is utálni kezdtek a többiek. Akkor úgy éreztem, megérdemelték volna, hogy jól megverjem mindegyiket, fiút lányt egyaránt, hiszen nem fogadtak el előtte sem, csak mert túl okos voltam? De a fiamnak nem akarok ilyen sorsot. Inkább ne fogadja el senki, vagy sokan utálják, de kevesen szeressék?

2019. júl. 25. 01:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

“Mert tul okos voltam” “6-ig szin 4es tanulo” ???

Nem hiszem, hogy azert nem baratkoztak veled mert tul okos lettel volna

2019. júl. 25. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

a kamaszkorban a suliban előfordulnak konfrontàlodasok, kiközöstėsek, stb.

Te mint szülő annyit tehetsz hogy kialakitasz a gyerekeddel olyan kapcsolatot hogy el merje mondani hogy ha bármi gondja baja van.

És ha törtėnik valami gond akkor azt meg kell vele beszélni.

Amugy kár ezen már most aggodalmaskodnod, lehet hogy teljesen más tipusu gyereked lesz.

2019. júl. 25. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Úgy értem, úgy voltam okos, hogy szerintük: okoskodtam. Azért jó az a 4-es átlag ;) Utolsó köszönöm a tanácsot!
2019. júl. 25. 06:58
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Te hány éves vagy? 15

"A barátnőm azt mondja, biztos terhes." Azt mondja? Csináljon egy tesztet és mutassa meg neked.

Ha tényleg terhes, szerintem jelenleg nem az a legfontosabb, hogy mi lesz vele a suliban. Először gondolkodjatok el azon, hogy a szülésig is eljutni hatalmas összeg, illetve egy kisbabával az élet nem egy leányálom. Nagyon fiatal lehetsz még.

2019. júl. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Én is így vagyok. Megfogadtam, hogy ha esetleg gyerekem lesz, akkor arra nevelem, hogy mindenkinek adja meg a tiszteletet,és ne menjen vele értelmetlen vitákba. Ettől még gondolhatja ő is úgy, hogy a kis osztálytársa buta és könnyűvérű, de úgysem az ő dolga, fölöslegesen tenné szóvá.
2019. júl. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
4-esnek válaszom: 21/f vagyok.
2019. júl. 25. 08:19
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hajrá a gyerekneveléshez! 21 évesen jól fog jönni!
2019. júl. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Hat en úgy nevelnem, hogy a boldogsagat tartanam mindenkepp szem elott, ha melegek/leszbikusnak szuletne a gyerekem, akkor nem probalnek heterot nevelni belole.
2019. júl. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

Asszertívan neveld, asszertivitásra.

Ezzel máris értelmesebb lesz legalább a magyarok 60%-ánál.

2019. júl. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%

Nem olyan nagy baj a korod ha a szüleiteknek elég pénze van, és a lány okosabb nálad! :D

A gondolkodásod valóban nem olyan mint egy 21 évesnek, ettől még persze lehettél jó tanuló, és talán felnőhetsz a gyerekneveléshez is, de előbb tényleg jó lenne egy teszt, és ha valóban gyereked lesz, akkor még úgy 8 évig úgy is várni kell az iskolával. Tudtad hogy lányod is lehet? Ha simán csak támogatod a gyereked, ha biztosítod számára a szükséges dolgokat, meghallgatod a gondjait és csak akkor szólsz bele az életébe ha látod hogy egyedül nem tud megküzdeni valamivel, akkor nagy eséllyel jobban fogja kezelni magától is az ilyen helyzeteket.

2019. júl. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!