Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan ismerkedjek majd?

Hogyan ismerkedjek majd?

Figyelt kérdés

Szeptemberben leszek 9.es,és hát új suli,új osztálytársak.

Mivel kezdjem a beszélgetés ha odamegyek valakihez?


Sajna általánosba kicsit visszahúzódó típus voltam,de ez már nem így lesz,legalább is remélem.



2019. júl. 27. 16:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és fiú vagyok ezt kihagytam😁
2019. júl. 27. 16:07
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bemész az osztályba, köszönsz szia/sziasztok. Kinézel valahol egy helyet leteszed a cuccod. Szétnézel és odamész ahhoz/azokhoz akik hirtelen szimpatikusak. Nem baj, ha már 2-en, 3-an beszélgetnek de ha mégis, akkor valaki üldögél majd egyedül.

-Szia/sziasztok, Tibi vagyok.

*kézfogás, többiek bemutatkoznak

-melyik suliból jöttetek? ** Áhh az tudom hol van, odajár xy, ismeritek? / nem ismerem azt az iskolát, merre van? Sokat kell utazni reggelente? / ti ismeritek egymást korábbról? Én egyedül jöttem. /sport, hobbik, mik lesztek ha nagyok lesztek, miért ezt a sulit választottad, szerintetek jó fej lesz az osztályfőnök, stb stb.

2019. júl. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer voltam kilencedikes.


Első alkalommal, külföld után bementem, leültem, ofő bemutatott (ők nulladikban együtt voltak, én mehettem hozzájuk elsőbe, mert ismertem a nyelvet), szépen végigültem az ofői órákat, aztán egy csapat lány odajött, kísért ide-oda és mutatott be pár embernek.


Utána elkezdtem hozzájuk járni reggelente, csak aztán a csoportelosztásoknál teljesen más csoportba kerültünk és alig láttuk egymást.


Utána egy másik osztályból megismertem egy lányt, aki a saját barátnőit bemutatta, egy harmadik osztályból és így lógtunk év végéig.


Megbuktam és új suliba mentem.


Ott nulladikba.


Egy fiúval érkeztünk együtt a terembe, akkor beszélgettünk, hogy voltunk e gólyatáborban meg mi a jobb, elől vagy hátul ülni a teremben.


Aztán bejöttek a gyerekek, mindenki levágta magát valahova. Végig ültem az ofői órákat, hazamentem.


Utána levő napokban a padtársammal beszélgettem, illetve kellett kitölteni egy űrlapot, ahol le kellett írni, hova jártunk előtte gimibe. Egy lány észrevette, hogy mit írtam és, mondta, hogy "A nővérem is odajár", utána beszélgettünk óra után.


Kirándulásokon mindig odamentem azokhoz, akik már odaértek és dumáltunk. Utana, amikor sokan lettünk én vagy a padtársamhpz mentem vagy ehhez a lányhoz és az ő barátnőihez. Ki is alakult egy jó viszony.


Ez pár hétig maradt fent, de nagyon rá voltam feszülve a jegyeimre, ami taszította őket.


Utána egy kirekesztett lánnyal kezdtem barátkozni, aki kövi évben elment.


Aztán meg osztályon kívül, az énekkarból barátkoztam.


Aztán már a végefele az osztályból is lett pár barátom.


Amit megjegyeznék, hogy nem is tudok hirtelen olyan barátságot mondani, ami nulladikban kialakult és érettségiig tartott. Sőt, aki nulladikban a nagymenő volt, visszahúzódott érettségire.


Ne parázz, elvégre változik majd minden a gimi alatt.

2019. júl. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!