Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek a viselkedésem ellen?

Mit tegyek a viselkedésem ellen?

Figyelt kérdés

Az van hogy, amikor valamelyik osztálytársam hülyéskedik, akkor elterjesztem az egész iskolában, tudom most még élvezzem a nyári szünetet, de ha ilyen leszek továbbra is, akkor nem lesz barátom az iskolában, volt olyan, hogy úgy terjesztettem el az iskolában, hogy hülyeséget csinált, hogy közben nem is csinált hülyeséget, és kirugtak már egy gyereket, mert én megrágalmaztam őt, a tanárok nyilván nekem hisznek, és ezek után nem igazságos, az hogy szeretnek engem. Azért nem mondanak nekem semmit, mert nem tudok mit kezdeni az információval, és félnek attól, hogy elterjesztem a suliban. hogyan változtassak?


16/F



2019. júl. 28. 00:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

16 évesen hogy lehet valaki egy 8 éves szintjén??

Tudsz te egyáltalán fogalmazni? Vagy valami kisegítő iskolába jársz, mert beteg vagy?

Neked sürgősen pszichológusra lenne szükséged, mert nagyon nagy zűrzavar van a kis fejecskédben. Javasolom elsőként az iskolád pszichológusát, az ingyen van. Keresd fel sürgősen!

2019. júl. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1: Légyszi ne köss belém!
2019. júl. 28. 00:55
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem fogok menni pszichológushoz.
2019. júl. 28. 00:58
 4/12 A kérdező kommentje:
Öngyilkosságon is gondolkoztam.
2019. júl. 28. 00:59
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig jó lenne valakitől segítséget kérned, ha ez tényleg igaz, amit leírtál (iskolapszichológushoz fordulj például majd). Nem tudom mi hiányzik az életükből azoknak, akik tanárok kedvenceként megpróbálnak másoknak ártani.
2019. júl. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Rendben! Majd amikor elkezdödik a suli.
2019. júl. 28. 01:19
 7/12 A kérdező kommentje:
*elkezdődik
2019. júl. 28. 01:22
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

„Nem fogok menni pszichológushoz.”

„Öngyilkosságon is gondolkoztam.”


Itt azért tényleg nagy ellentmondások vannak 🤔 gondolkodj el a sulipszichológuson! Szüleiddel is beszélhetsz bátran... fel kell oldanod magadban ezeket a feszültségeket.


Változáshoz pedig... tanulnod kell ezekből a hibákból, és nem szabad újra elkövetned őket! Ez elég egyszerű. Láttad mit tesz másokkal, láttad mit tesz ez a bűntudatoddal... nem elég ez? Még ilyen rossz érzésekkel is megérné neked szórakozásból csesztetni másokat? Erre neked kell rájönnöd magadtól, és rá is jöttél (hiazen ezért a kérdés). Csak fogalmam sincs, hogy ennek ellenére miért ne tudnád megállni a pletykaterjesztést 🤔


Kötekedést pedig én sem tartom helyénvalónak jelen helyzetben. Inkább segélykiálltást látok a történetben.

2019. júl. 28. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az első válaszoló kötekedik.
2019. júl. 28. 09:58
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 3-adik legalább hasznos választ írt.
2019. júl. 28. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!