Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi lesz ha egy osztálytársunka...

Mi lesz ha egy osztálytársunkat belökjük a szökőkútba "megfürdetni"?

Figyelt kérdés
2019. júl. 29. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1:Utálni fog titeket

2:Megfázhat és komoly baja is lehet

3:Megbüntethetnek

4:Szemétség

2019. júl. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom egyenként el fog küldeni benneteket a k..rva anyátokba. És milyen igaza lesz..
2019. júl. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy csapat hülyegyereknek fog benneteket gondolni. Ahogy én is, és sokan mások így gondolnák.
2019. júl. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemecsek
2019. júl. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A szökőkút vize messze nem tiszta, nem iható minőségű.

Ha emiatt kap valami fertőzést, megnézhetitek magatokat.

Ha viccnek gondoljátok, próbáljátok ki magatokon először.

2019. júl. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előzőhöz: A szökőkútba galambok szarnak. A galambszaros vizet forgatja a rendszer, ki tudja, milyen hosszú ideig. Jó viccnek hangzik?
2019. júl. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15%
Tiszta lesz.
2019. júl. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
7. Pont az ilyen válaszaid miatt pontozlak le már csuklóból, amikor meglátom valahol a neved.
2019. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Húúúú, nagyon rajok lennétek, csináljátok meg, ez annyira menőőő! Mint valami fősulis amerikai filmben ahol a menő csávók megszívatják a lúzergyereket...

Áááááááá (Csajos sikoly)

2019. júl. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%

8, troll kérdés, a kérdező nem gondolja komolyan, már írta más kérdése alá, hogy bohóckodásból írja ki a kérdéseit. Csak ezidáig tanárokról írta. Ebből kiindulva felesleges rá komoly kommentet írni, elvégre ő maga sem gondolja komolyan, nem tervezi tényleg belelökni a szökőkútba az osztálytársát. :-)


A lepontozást nem bánom, elérhető a honlapon, nem tilos a piros kézre nyomni, illetve megértettem és tiszteletben tartom, nem vagyok Neked szimpatikus.


Mint ahogy sok másik felhasználónak se, az éretlen, mindig durva stílusom és a butácska jellemem miatt. :-)


A kommentedet nem én töröltettem a kérdésem alatt (ahol amúgy kiemeltem, hogy felhasználóneveket ne írjatok, főleg, mert tilrja a GYIK).


Én tényleg megértem, hogy nem az vagyok, akivel szívesen barátkozna az ember. De, lévén, ez nem barát- és/vagy társkereső, nem gondolom, hogy itt probléma lenne.


Kellemes estét!

2019. júl. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!