Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Titeket zavarna, ha a tanároto...

Titeket zavarna, ha a tanárotok vagy gyereketek tanára transzvesztita lenne?

Figyelt kérdés

2019. júl. 29. 21:57
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
32%

Csak egy kérdés: az ilyennek hogy van képe egyáltalán tanári pályára menni? Ahol a jövő nemzedékét kell oktatni, normális erkölcsre pl.


Az ilyen ember, bocsánat, de nem hiteles, mint tanár se, aki saját magát se tudja elfogadni, emiatt operáltatta át magát mássá.

Az ilyen ember NE oktassa az ártatlan gyerekeket, akiknek hó tisztaságú a lelkük.

2019. júl. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
29%
Egyetértek az előttem szólóval.
2019. júl. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
83%

Nem transzneműre gondolsz inkább?

Engem nem zavarna, amíg leadja rendesen az anyagot, nem azért vagyok ott hogy a tanár identitásában és magánéletében turkáljak.

Erkölcsre meg a szülőnek kéne nevelni a gyereket csak ezt sajna elfelejtik :D

2019. júl. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
88%
1: Hó tisztaságú a gyerekek lelke :D Hajaj, tudnék mesélni.
2019. júl. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
86%
Csak neha az a hó össze van hugyozva
2019. júl. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
29%

Akkor a gyengébbek kedvéért: A frissen lehullt érintetlen tiszta hóra gondolok.


Egyébként sokszor a tanárnak kell megnevelni azt a gyereket, mert még erre se képes a szülő.

2019. júl. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
33%
Így is van elég retardált barom a tanári pályán, aki totál nem odavaló. Szóval én már semmin sem lepődök meg.
2019. júl. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
98%

"ártatlan gyerekeket, akiknek hó tisztaságú a lelkük"


Aha...

2019. júl. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
76%
Nem zavarna az, hogy a tanár tesz azért, ami igazából, és nem törődött bele egy olyan, tőle független dologba, amivel született, hanem tesz azért, hogy jó legyen az élete.
2019. júl. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
75%

Azt az érintetlen tiszta havat már összetiporták a szülők, hiába pakolássza a tanár. Amikor hazamegy a gyerek a szülő úgyis felrúgja.

A jó erkölcs amúgy nem függ össze, ki transz és ki nem.Mi történik a gyerekkel ha transz a tanára? :D semmi, ugyan úgy utálja a matekot mintha nem transz tanítaná.

2019. júl. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!