Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A győmrői teleki lászlóba...

A győmrői teleki lászlóba őszintén milyen a közösség?

Figyelt kérdés
barátságosak?befogadók?

#gimnázium #Teleki #TELGISZ #Győmrő teleki lászló #győmrő #felvételi győmrő #győmrő gimi
2019. júl. 31. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Kétszer voltam bent, egyszer mikor a felvételit írtam, és egyszer mikor az eredményért mentem, ebből nem tudtam messzemenő következtetéseket levonni, de utóbbi alkalommal egy csoport diák azt játszotta, hogy ki meri erősebben megfelelni az ajtót, mindez erősen megmaradt. (Valóban megtörtént, de 7 éve volt...)


Továbbá pár embert ismertem onnan, ők normálisak voltak.


A tönbbire annyit tudok mondani, hogy minden középiskolában vannak barátságos és befogadó emberek, és olyanok is akik másokat piszkálnak, kiközösítenek, akár még bántalmaznak is. Sok függ attól, hogy éppen milyen lesz az osztály, az évfolyam összetétele, és a te viselkedésed, hozzászólásod is számít. Annyit javaslok, hogy ezek miatt ne izgulj, legyél nyitott, és pozitív (tudom, nem könnyű, de próbáld meg).


Drogosok pedig szinte minden középiskolában vannak, ezt sem lehet kiszűrni.

2019. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm
2019. júl. 31. 22:52
 3/4 anonim válasza:
Remélem normálisakxd ha nem akkor szerintem 4 évig egyedül leszek.. De amúgy biztos h lesznek olyan emberek is akik normálisak szóval tuti h fogsz találni normális barátokat
2019. aug. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Drogosok pedig szinte minden középiskolában vannak, ezt sem lehet kiszűrni."


Mi bajod a drogosokkal? A volt suliban az a pár drogos volt a legrendesebb.

2019. aug. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!