Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti örültök hogy a gimiben...

Ti örültök hogy a gimiben menő, bunkó, buta diákok az életben semmire nem vitték?

Figyelt kérdés
Én semleges vagyok, nem voltam menő sem, de visszafogott sem, az életben is vittem valamire. Ezért érdekel a két oldal véleménye.
2019. aug. 2. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Annyira soha nem érdekelt más ember élete hogy kárörvendően röhögjek a nyomora felett.
2019. aug. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
88%
Nálunk valamiért a népszerűeknek volt eszük is.
2019. aug. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%

Még a gimnáziumig sem jutottam el, szakközépbe is csak azért jártam, hogy melegedjek télen (már ha lett volna fűtés), meg aludjak. Ehhez képest többre vittem, mint az osztálytársaim többsége, akik bár sokkal jobb tanulók voltak mint én, most örülnek, ha robotolhatnak az irodában napi 10 órát.


Én nem irigykedem azokra, akik nálam sokkal többre vitték (vannak azért ilyenek is), és nem nézem le azokat, akik fele ennyit sem értek el. Csak azokon röhögök egy jót a mai napig, akik mindig azt hajtogatták, hogy mi, a tanulatlan banda csövesek leszünk, ők meg 25 évesen már saját házban fognak lakni, és családjuk lesz, meg 2 diplomájuk...

2019. aug. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagyok kárönvendőn, csak valahol mindig is tudtam, hogy nem nekik van igazuk a sikeres életet illetően. És utólag megnyugtat, hogy nem nyaltam a se*gük.
2019. aug. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
Nem sokra vihetted emberileg, ha középiskolai sérelmeken a mai napig rágódsz, és azt lesed, mindenki másnak hogyan alakul az élete.
2019. aug. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Nem sokra vihetted emberileg, ha középiskolai sérelmeken a mai napig rágódsz, és azt lesed, mindenki másnak hogyan alakul az élete."


te nem vihetted sokra ha nem tudsz elolvasni egy sima kérdést, írtam hogy nem voltam menő de nem is bántottak.

2019. aug. 2. 20:04
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

Nálunk nem így volt. Volt egy lány, menő és b.nkó volt az első években a végefele csak b.nkó velem. Volt pár menőbb srác, akik nagyon szemetek tudtak lenni. És ott vannak a volt osztálytársaim külföldön, akik vertek engem, mert magyar vagyok.


Mindegyiküknek bejött az élet.


Nem panaszkodok, mert én nekem is olyan az életem, amire vágytam.

2019. aug. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15%
Hát nem tudom te melyik országból írsz, de itt mo-n épp a hülye bunkókból lesznek a menő újgazdagok, a diplomás értelmiségiek pedig elmennek takarítani meg mosogatni, úgyhogy nem egészen értem a kérdést..
2019. aug. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Se nem örülök, se nem sajnálom. Megmosolyogtat csupán.
2019. aug. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülök neki. Nem szeretem, hogy idiótákkal vagyok körbevéve. Jobb lenne, ha le tudnák vetkőzni a rossz körülményeiket, és normális ember módjára dolgoznának és élnének.
2019. aug. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!