Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elmennél egy középiskolai/álta...

Elmennél egy középiskolai/általános iskolai osztálytalálkozóra? Hogyha idegesítő voltál, néhányan csúfoltak, vagy bántottak téged elmennél/tél? Milyen volt? Én már nem is akartam találkozni az utolsó nap óta a közép és ált iskola társaimmal.

Figyelt kérdés

2019. aug. 3. 12:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%

Elmennék bölcsességet, élettudást villogtatni. Hátha lett egy kettő nem morálisan és spirituálisan éhező.

Neem.. időpocsékolás. Minek mennél? Végülis idegenek.

2019. aug. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Voltam, nem érte meg. Az összes rossz érzés visszajött, kaptam egy kisebb mentális összeomlást amivel kimenekültem a mosdóba, de (ahogy mindig is) senki nem vette észre rajtam, hogy rosszul érzem magam, és mindenki nyomatta az önfényezést ezerrel. Én meg semmit nem tudtam felmutatni, mint eredmény. Igazán remek érzés volt. A 20 évesre el se fogok menni. Ha egyáltalán megszervezi valaki. Még ez a 10 éves is csoda volt, hogy létre jött.
2019. aug. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem, nem megyek el, megutáltattam magam a cinikus viselkedésemmel, szóval nem is szeretnék, hogy ott legyek.
2019. aug. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

DEHOGY MENNÉK!


Nem vagyok hlye, sem mazochista. Az ilyen események csak azoknak valók, akik szeretnek villogni, dicsekedni, bomba jó formában vannak és elismerésre, irigységre vágynak.


Nem lúzereknek való.

2019. aug. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem mentem egyikre se. Nem is emlekszem mar rajuk, mirol tudnank egyaltalan beszelni?
2019. aug. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi.

Csak 1-2 emberrel tartom a kapcsolatot. De attól még nem megyek el. Volt olyan, h rám kiabáltak, mert olyan magyar szavakat fordítottam le angolra amik bármilyen órán elhangzott, vagy pedig hittan órán volt a depresszió szó, erre mondom, a depresszió az egy jó zenekar. Pedig nem is akarom/tam idegesíteni őket. Szimplán ilyen vagyok.

2019. aug. 3. 13:28
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
.. De.. A Depresszió tényleg jó zenekar...
2019. aug. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

Soha nem akarom látni azokat a sz@rházikat. Retek c@gók, majdnem tönkretettek.


A gimnáziumi osztálytalálkozóra szerintem el fogok menni, már nem azért mert szeretném őket (akivel ott összehaverkodtam, vmilyen szinten a mai napig tartjuk a kapcsolatot), csak kíváncsi vagyok, mi lesz belőlük.


Persze egy "hivatalos" találkozó még jó messze van, szerintem a ballagás/szalagavató ötödik évfordulóján lesz.


19F

2019. aug. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy megyek. Minek menjek olyanok közé akik bántottak? Nem vagyok mazo. 😂 Szembe is köpném magamat. Nyomorultakkal nem leszek többé egy légtérben. Nyalis majmok,fhujj😂😂
2019. aug. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az általános iskolaira biztosan nem, minden lelki problémám kiindulópontja az a 8 év volt. A gimisre igen, azt az osztályt szerettem.
2019. aug. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!