Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Másnak is volt az iskolában...

Másnak is volt az iskolában mindenféle dohányzás ellenes előadása?

Figyelt kérdés
Szinte minden évben mutogatták a fekete tüdőt meg a rákot meg ezeket de mindenki folytatja tovább,akkor mi értelme?Volt ilyen hogy osztályonként aki akar leadhat cigit de csak azért adtunk le mert pizzát lehetett nyerni vele.Aztán kaja után majdnem mindenki rágyújtott :D
2019. aug. 3. 15:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is volt, ráadásul egy olyan nő tartotta, aki dohányzik
2019. aug. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A másik érved is bírom "ne szívjad mert büdös leszel"
2019. aug. 3. 15:46
 3/13 A kérdező kommentje:
érvet'
2019. aug. 3. 15:46
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja, nekünk is volt, de valahogy nem vettek rá, hogy dohányozzak.. mondták, hogy korán halnak a dohányosok, meg miegyéb.. depis korszakomba sem hatott, soha nem cigiztem..


21/F

2019. aug. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én 5 hónapig csináltam,csak betegség miatt hagytam abba mert nem bírtam elszívni.Ha meggyógyulok lehet hogy alkalmi dohányosnak azért még beállok.
2019. aug. 3. 16:00
 6/13 anonim válasza:
78%

Volt persze...még a drog, az erőszak, stb. Mindenhol vannak ilyen bizbazok, ezeket én csak úgy fogom fel mint egy elmaradt órát. Lehet rajta aludni.


Nálunk is szünetekben a fél iskola kint blázolt a túloldali járdán....

2019. aug. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Felesleges minden féle iskolai erőszak ellenes kampány is hogy ilyen meg olyan gondokkal meg öngyilkossággal járhat mert úgy se állítja le a zaklatókat.
2019. aug. 3. 17:21
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nem volt és érdekes módon nem is szoktunk rá. Elég volt biológia órán a tüdő és hasonlók kiegészítéseként megemlíteni.


Akinek van esze, az nem dohányzik, akinek meg nincs, azon egy előadás úgy sem segít....

2019. aug. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó ha bírod azt az érvet, hogy ne cigizz, mert büdös lesz.😉 Úgy kerülöm a cigizőket, mintha a tűz elől menekülnék.pfuj.

23N

2019. aug. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én ha olcsó lenne és nem lennék rosszul tőle valószínű hogy vissza szoknék rá mert jól eset.Ugyan úgy vissza szoknék a koffeines italokra is csak a szívem a jelenlegi állapotában nem bírná és rosszul lennék.
2019. aug. 3. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!