Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi a véleményetek az osztály...

Mi a véleményetek az osztály című filmről?

Figyelt kérdés
Nektek tetszett,elgondolkodtató?
2019. aug. 6. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

Durva,iszonyat milyen undorító gusztustalan patkányok tudnak lenni az emberek főleg itt keleten meg a balkánon.

Sajnos ez Európa pöcegödre :(


Nagyon elgondolkodtató,hogy a sok patkány bánt egy srácot bezzeg ha szembe jönne velem a magam majdnem 85kg-mal meg erőmmel,összesz_rná magát mind.

2019. aug. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az nem véletlen észt film amibe a végén a srác elkezd lövöldözni? Az nem balkáni hanem balti..


Amúgy igen elgondolkodtató, én is voltam üajdnem hasonló szituba, ha nem lettem volna cinikus magamba fordulok, így csak nem értettek sokszor a srácok-lányok, féltek mert nem tudták mit beszélek, tanárol meg csíptek..

2019. aug. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1: Balkán? USA-ban és az Egyesült Királyságban van "nagy hagyománya" ennek. Nem véletlen, hogy a bullying kifejezés is onnan származik.
2019. aug. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik kedvencem,többször is láttam már.
2019. aug. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Láttam, hát ott ahol megkérik, hogy az egyik fiú elégítse ki a másikat felfordult a gyomrom, gusztustalan. eléggé durva az egész film, de van olyan film is, ahol a végkifejlet ugyanez és ott nagyobb meglepetésként ér (Dark matter)
2019. aug. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Öt éve láttam egy osztályfőnöki órán, de szerintem meg kéne néznem még egyszer, mert biztos nem vettem észre mindent első megnézésre.

Nagyon elgondolkodtató film, a vége pedig akkor eléggé lesokkolt.


18/L

2019. aug. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kötelezően levetíteném minden egyes osztályban.
2019. aug. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!