Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Amikor egy áldozattipus...

Amikor egy áldozattipus gyerek beszél valamit, azt miért szokták kiröhögni?

Figyelt kérdés
Bármit is mond például amikor köszönnek neki és visszaköszön. Sajnos érintett vagyok és 25 év után is fáj az emléke.
2019. aug. 7. 06:54
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Én pedig nagyon is jól tudom, hogy miről beszél a kérdező, mert magam is ilyen áldozattípus voltam. Sok támadás ért általánosban és középiskolában (de már óvodában is). Hiába válaszolsz vissza a nagydumás barmoknak, csak röhögnek. Akármit csinálsz, csak rosszindulatúan összenéznek és kiröhögnek. Ha órán felelsz, akkor, ha szünetben csinálsz valamit, akkor, és még sorolhatnám. Én sem tudtam megbirkózni vele 23 éves fejjel, és gyanítom, hogy a ez soha nem is fog normalizálódni, hiszen sokszor a mai napig ugyanígy áldozat vagyok, bármilyen munkahelyre is megyek. Többek között ezért sem dolgozom.
2019. aug. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Semmi okosat nem tudok mondani sajnos, csak a pszichológus jutott eszembe, hogy az talán segíthet. Nekem is vannak problémáim (más mint neked) amiken szintén csak pszichológus tudna segíteni, mert úgy tűnik egyedül nem tudok megküzdeni vele. Talán nálad is ez a helyzet.
2019. aug. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
Te meg mi a búbánatról beszélsz?
2019. aug. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Egy dolog segíthet rajtad, ha összeszeded magad. Tudod vannak emberek, akik szépen le akarják a másikat taposni. Ezek ilyenek. Az ilyenek le fognak taposni és egész életedben kiszúrnak majd veled, ha hagyod.


Itt egyetlen dolgot lehet tenni, önsajnálat helyett összeszedni magad. Ne alázkodj meg, ne hagyd magad. Dolgozz azon, hogy erősebb, okosabb és jobb legyél. Mások megvetése motiváció legyen számodra és akkor túlnősz majd rajtuk...


Azt hiszed, velem nem szívóztak anno.? Letojtam őket, amúgy meg ha látják, hogy lepattan rólad, akkor rájönnek, hogy fölöslegesen túráztatják magukat és békén hagynak!

2019. aug. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Én emlékszem az általános iskolás éveim hogy teltek. Semmi különöset nem csináltan, nem voltam “fura” meg ilyesmi, csak csendesebb lány. Mégcsak csúnya sem. De amikor éppen engem pécéztek ki a nagymenők, akkor BÁRMIT csináltam, ki lett figurázva, nevetve. Ha köhögtem, ha ettem, ha felálltam, ha megszólaltam, ha nem szólaltam meg stb stb. Pedig így visszatekintve semmi röhejeset nem csináltam, átlagos voltam csak nem nagyszájú. 25 év után már illene elfelejteni. Nézz végig a bullyjaidon, hogy hol tartanak most és az hátha segíteni fog. Nekem jó látni, hogy azok a lányok, fiúk akik baxogattak most sehol sem tartanak. Kövérek, csúnyák, tehetségtelenek, nulla egyetem, szar munka, párkapcsolati sikertelenségek stb. De ne foglalkozz velük különösebben, el kel engedni ezeket.
2019. aug. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

"Nekem jó látni, hogy azok a lányok, fiúk akik baxogattak most sehol sem tartanak. Kövérek, csúnyák, tehetségtelenek, nulla egyetem, szar munka, párkapcsolati sikertelenségek stb. De ne foglalkozz velük különösebben, el kel engedni ezeket."


Nálam dettó amúgy! A szívózás és mások lenézése nekem erőt adott, hogy már csak azért is megmutatom és igen, nekem most nagyon jó, nekik meg nem... :D

2019. aug. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
:DDDDDDDDDDDDDDD
2019. aug. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%

Jaja, áldozattípus, aki mások sikertelenségén röhög és vígad.

Utolsó patkány az ilyen, nem áldozat.

Ezért is utálták már régen is.

2019. aug. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

"Nekem jó látni, hogy azok a lányok, fiúk akik baxogattak most sehol sem tartanak. Kövérek, csúnyák, tehetségtelenek, nulla egyetem, szar munka, párkapcsolati sikertelenségek stb. De ne foglalkozz velük különösebben, el kel engedni ezeket."


Fú nálam pont az ellenkezője. Nagy részük főnök, és gazdag.

2019. aug. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt. Aztán egyszer megtörtént, hogy egy gyerek behozott egy dalt angolra listening feladatnak (a szövegbe beírni a hiányzó szavakat) és nem indult be. Erre mondta egy lány viccesen, hogy m végső esetben a gyerek is elénekelheti a dalt és ezt mindenki viccesnek találta, nevettek. Ugyanez jutott pár perccel előtte nekem is az eszembe, de nem mondtam. Miért? Mert nekem nem a viccet kereszék volna benne, hanem, hogy miért butaság.


Velem rengeteget ordítottak emiatt, hogy butaságot mondok. Pl valami leesett az asztalról és nézték mi lehetett az oka én meg viccesen odavetettem, hogy biztos a szellemek - és ordítottak velem, hogy nincsenek szellemek és az ökörségeimmel miért kell felbaxni őket és idegesek miattam.


Amikor fájt, nevettek rajtam.


***


Hogy miért velem csinálták?


Mert


1. Senki sem kelt a védelmemre így nem volt előttem fal.


2. Megkönnyebbülés volt nekik, hogy a felgyülemlett streszt levetethetik rajtam


3. Ha visszaordítottam vicces volt, mert nekik volt védelmezőjük, akik előtt be tudtak engem ideg-betegnek állítani és viccesnek találták, hogy kiborítottak.


***


Most egyik kolléganőm van így, hogy velem MINDENT meg mer engedni, de a többiekkel akkor is kedves, ha épp nincs hangulatuk hozzá.


Tegnap is nagyon b.nkó volt az irodában.


Ilketve egyik vezető is olyan, hogy mással nem mer ordítani, velem igen.


Xarol a fejükre, itthon van a két kutyusom, nekem csak ők számítanak, a b.nkóskodók véleményére, kitöréseire nem adok.

2019. aug. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!