Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan szivassam meg azokat...

Hogyan szivassam meg azokat akik bántottak?

Figyelt kérdés

Egész ovoda ota csufoltak a sulyom miat. De ez engem sose zavart tulzottan, mert mimdig is szerettem magam táln jobban is mint kellet volna. Amigy 6.os koromban egy pár végzős srác kinem kezdet velem... Onantól kezdve még inkább piszkáltak és én egyre jobban utáltam magam, elveszitettem a magam teljesen. Ön bizalom hiányos lettem és magamat is bántottam belülről egészen ezen a nyárig amikor az eggyik év folyam társam meg jegyezte, hogy én vagyok az a lány aki azt hisza magáról, hogy jól nézki. Itt valami elszakadt bennem és lefogytam majd felszedtem magamra egy kevés izmot. Most már tényleg tudom magamról, hogy jól nézek ki. Viszont szeretném vissza adni azt a rossz érzés azoknak akik bántottak hacsak egy minimálisan is, hátha magukba szálnak. Ezt hogy tehetném meg?


16/L



2019. aug. 7. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy elsőre nem fog tetszeni amit írok,de a legjobban úgy vághatsz vissza,ha boldog leszel,és magasból teszel rájuk.Ahogy olvasom baromi jó úton haladsz,lefogytál,kezdesz izmosabb lenni,jól érzed magad a bőrödben.Hidd el ha látják hogy kitartóan haladsz ezen az úton megeszi őket a penész az irigységtől.SZERETET, GYŰLÖLET, UTÁLAT-ezen szavakban megmutatkozik a jelentésük-szer etet vagyis táplál,több leszel tőle.Az út álat-ban pedig az érzés meggátol abban hogy boldog légy,az utadban áll.Elhiszem hogy tök jó érzés lenne visszavágni,de szerintem ez egy jó mód lenne rá.Boldognak és kiegyensúlyozottnak lenni.Régebben egész más felfogásom volt,de talán kezdek megöregedni :D (35 vagyok)régebben ha valaki bántott,vagy a családomat,gondolkodás nélkül sz@..á vertem,de ma már,ha rosszindulatot,irigységet tapasztalok a javasoltak szerint járok el.Átnézek rajtuk,teszem a dolgom,megpróbálok boldog és elégedett lenni.Azok akik ennek nem örülnek,azokra szinte fizikai fájdalommal hat ez.Biztos lesznek itt más javaslatok,de részemről kb ez lenne(ha nem működik nálad,akkor még ott van a másik opció hogy jól megpofozod az illetőt :D))
2019. aug. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj, vidd sokra az életben, mutasd meg nekik, hogy mire vagy képes, annál jobban nem vághatsz vissza nekik.
2019. aug. 8. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Frusztrált kis ficsúr vagy, ha ilyen kicsinyes bosszúra vágysz.


Maradj az ignorálásnál és a kizárásál. Jobban jársz!

2019. aug. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindig harcolni. A továbblépés a legjobb bosszú.
2019. aug. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Békélj meg velük!
2019. aug. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!