Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan reagálnának a volt...

Hogyan reagálnának a volt osztálytársaim, akik általános iskolába vertek, megaláztak, ha facebookon elkezdeném felhozni mit csináltak velem?

Figyelt kérdés
Így 25 év távlatból.
2019. aug. 8. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ki röhögnének és csk h...ét csinálsz magadból.
2019. aug. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fel se tűnne nekik.

Miért néznék a te Facebook oldaladat?

2019. aug. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Le se szarnák, már ne is haragudj.

Vagy esetleg néhány elszégyelli magát egy fél órára, de nem változtat semmin. Engedd el inkább. A Kicsinyes bosszúvággyal meg inkább járatod le magadat, mintsem őket.

2019. aug. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked 25 év után még ennyire fontos a dolog, akkor sürgösen meg kellene keresned egy pszichológust, mert ez beteges.

Mellesleg ha netán észre is vennék az irományaidat, öket nem érdekli, csak magadból csinálnál még inkább hülyét, ök meg legfeljebb röhögnek rajtad!

2019. aug. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem aláztam meg senkit, de személy szerint teljesen leszarnám. Azon én is elgondolkoznék, hogy nagy bajok vannak azzal az emberrel aki 25 év távlatából nem volt képes tovább lépni.
2019. aug. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Hogyan reagálnának? Hülyének néznének! Azóta veled semmi nem történt, hogy így leragadtál a múltban!? Már ne haragudj de engem is sokszor megaláztak általános iskolában, de gimnáziumban, egyetemen életre szóló barátságokat kötöttem, bejártam a fél világot, megházasodtam és most várjuk az első gyerekünket. Pont nem érdekelnek az általános iskolai osztálytársaim és hogy mi volt akkor.
2019. aug. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt se tudnák ki vagy.
2019. aug. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
újra magadat aláznád meg
2019. aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hát úgy hogy tesó te mirol bezsélsz


Mit hazudsz?


Kb. ennyit

2019. okt. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!