Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van olyan alkalmazás/oldal...

Van olyan alkalmazás/oldal ahol a regények rövid tartalmát írják le, és amit a tanárok nem vesznek észre? Fontos

Figyelt kérdés
Fontos lenne :) előre is köszönöm....

2019. aug. 8. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Nincs, de ha lenne akkor a tanàr is ismerné azt. A tanàrnak mindig naprakésznek kell lenni az adott témàban hogy ti ne tudjatok csalni.
2019. aug. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit kell elolvasnod?
2019. aug. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kötelező olvasmányok röviden című könyvben sok minden le van írva. Illetve rengeteg kötelező könyvnek van film adaptációja. Persze az összeset ismerik a tanárok.
2019. aug. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Ennyi erővel el is olvashattad volna. Tudom, a nyár nem erről szól, meg senkinek nincs kedve. De 1 óra alatt elolvasol 40-50 oldalt, és napi 1 órát kellene rászánni. Tudtommal a leghosszabb kötelező az Egri csillagok 500 oldallal, az is 10-11 nap alatt meglenne, és még maradna 2,5 hónapod olvasás nélkül csak a nyárra. Persze csak akarni kellene, és nem a kifogást meg a kiskaput keresni.
2019. aug. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Tanár vagyok és hidd el, tudok olyat kérdezni bármelyik kötelező olvasmányból, hogy kiderüljön, a diák olvasta-e. (Én ugyanis pár évente mindig újraolvasom a kötelezőket... az összeset, amit éppen tanítok.) Ugyanakkor azt is tudom, hogy nem mindenki olvassa el a kötelezőket, csak rövidítve, vagy megnézik filmen. Én egy kicsit megengedőbb vagyok ezzel kapcsolatban, mert nem gondolom, hogy mindenkinek ugyanaz a könyv való... csak ne próbáljanak meg átverni, mert azért viszont harapok.
2019. aug. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és én azt szoktam javasolni, hogy akinek nem megy annyira az olvasás, az hallgassa meg hangoskönyvben, nagyjából minden kötelező megvan már ebben a formában. Így legalább találkozik az eredeti szöveggel (mert az lenne a lényeg, nem a zanzásított tartalom...)
2019. aug. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Van, olvasás a neve.
2019. aug. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2019. aug. 9. 10:25
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

A gimiben a végefele már annyi tanulnivaló volt, hogy lehetetlennek láttam kiolvasni a kötelezőket. A többieknek is így volt. Úgyhogy mi úgy kerestünk rá, hogy xxx regény részletes tartalom vagy tartalom.


Pl [link]


Ez úgy jött ki, hogy beírtam, Aranyember tartalom a "Google"-be.


Nem nagyon értem, hogy a tanároknak miért nem szabad ismeriük a lapot, mert, ha ezt elolvasod, ismered a könyv tartalmát - ha a könyvet elolvasod ismered a könyv tartalmát ugyanúgy. Ha összefoiglalod neki a saját szavaiddal, nem fog felpattani, hogy "Ez nem az Olvasónapló című honlapról van?".


Az egyetemen is folyamatosan ezt csináltam, mert nem volt már energiám az egymillió óra, beadandó, zh és minden mellett novellákat meg könyveket meg cikkeket olvasni.

2019. aug. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!