Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az szerintetek jó döntés...

Az szerintetek jó döntés lenne ha ott hagynàm a középiskolàt és inkàbb elmennék vagyonõrnek?

Figyelt kérdés
Szóval 17 vagyok. Tanàrok mindig mondjàk sik hülye vagyok meg meghúznak mindig. Nem akarok jàrni màr, semmi értelme. Nehezen megy a sok tanulàs. Arra gondoltam otthagyom és megyek vagyonõr képzésre. Jó ötlet?? Legalàbb lenne munkàm meg szakmàm és nincs kinlódàs. Megnéztem a vagyonõr tananyagot a neten, ezt letudnàm rakni. Most is pótvizsgàzni fogok ezt màr nem lehet birni. Làttam itt is sokan akarnak õrök lenni, biztos jó lehet akkor. F

2019. aug. 10. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem.. Nézd csak meg Optimuszt.. (Ha nem tudod miről beszélek ne foglalkozz vele, a gyakori népe tudni fogja.)
2019. aug. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Egyetlen élettelen akar vagyonőr lenni és hidd el, hogy nem olyan jó buli ám. Szoktam látni erre-arra munkán kívül őket de nem úgy néznek ki, mint akiket felvet a pénz és a jólét. Meg a többségük nem a környék legélesebb elméje.

Az érettségit pedig jó lenne, ha leraknád mert azért nem olyan eget rengetően nehéz és jól mutat egy önéletrajzban. Jobban, mint a 8 általános.

Ha valamire akarod vinni, akkor inkább valami értelmes szakmát válassz. Legyél villanyszerelő, vagy burkoló, vagy akármi. Ezek a kétkezi melók bár fárasztóak tudnak lenni tény, de egy jó szakemberre szükség van és tudnak is keresni azért. Jobban szerintem, mint egy vagyonőr.

De te tudod.

2019. aug. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Legalább próbáld meg egyszer az érettségit! Tényleg nem olyan vészes ha picit készülsz rá, az én osztályomban is van aki "sikhülye". De nekik is összejött. Melyik tárgy nem megy?


Érettségivel sokkal több az álláslehetőség is, hidd el. És tenyleg jobban mutat önéletrajzban is mint a 8 általános.


Üdv: egy idén érettségizett 18 éves

2019. aug. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Általánosban mi volt veled a helyzet? Mennyit tanulsz?
2019. aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A munka időd nagyon lassan telik majd le. Előbb próbáld ki ébren tudsz-e maradni egész nap ülve.
2019. aug. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
A vagyonőrök nagyon keveset keresnek. Az érettségi eléggé fontos, ha bármi más képzésre később elmennél. De: ha nagyon szenvedsz a jelenlegi iskoládban, a szüleiddel egyetértésben elgondolkozhatsz róla, hogy esetleg estin teszed le az érettségit. Mellette/előtte elvégezheted a vagyonőri tanfolyamot. Ha okj-s képzés, akkor annál inkább, minél hamarabb, mivel egy éven belül be fogják szüntetni az okj-s képzéseket. Szóval az érettségit ne add fel, csak azon gondolkozz el, hogy esetleg más képzési formában, más iskolában rakod le.
2019. aug. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hanyadikos vagy?
2019. aug. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Dolgozni még rosszabb mint tanulni, hidd el nekem!
2019. aug. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem is hagyd ki a vagyonőrködést,én is most mondtam fel 3 év után, mindig emberhiány van 24-48 ba 240 óra a normális de mindig többet kellett bent lenni 336-396 óra között nem sokat aludtam otthon és mikor meg hazaérsz reggel elmegy a fél napod alvásra, én közben leraktam a kamionra a jogsit (500.ezer) elmentem egy céghez reggel 7-től 17-ig belföldön szállitok 350 ezerért és minden nap otthon alszok+hétvégén+ünnepeken és nem kell azon harcolni a kollegákal hogy ki fog karácsonykor meg szilveszterkor bent maradni dolgozni és az egyik válaszolónak igaza volt rengeteg a buta vagyonőr mert már bárkit felvesznek. Úgyhogy szerintem egy jó szakmát tanulj ki vagy ha beszélsz (Angol,Német) irány külföld.
2019. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!