Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan illeszkedjek be kozepis...

Hogyan illeszkedjek be kozepiskolaba?

Figyelt kérdés

Nagyon felek ettol az egesztol, mert visszahuzodo vagyok. Viszont kozepsulira szeretnék egy kicsit népszerűbb lenni vagy hogy is mondjam.


Nyilvan nem a kulso a legfontosabb de azert ebben a korban eleg fontos :/ Milyen ruhakat hordjak? Milyen cipot?


Hogy viselkedjek hogy meg kedveljenek?

Igazabol csak jovore megyek kozepsuliba de mar elore feleek:/ Valaki tud adni valami tanacsot?


2019. aug. 11. 09:39
 1/3 Petivagyok123 válasza:

Szia attól függ. Én sajnos Pestre járok be iskolába és mainapig nem vagyok beilleszkedve úgy, hogy bejárós vagyok.

Szerintem próbálj nyitni az emberek felé, az majd segít.

Én mondjuk nagyon nyitott ember vagyok mégsem szeretnek ott habár szerintem az osztállyal is baj van.

2019. aug. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Na figyu, amikor én mentem középsuliba én is "menő" akartam lenni, ahogy a legtöbben, de ez 1-2 év után elmúlik és rájössz, hogy sokkal fontosabb, hogy igaz barátokat találj akik mellett önmagad lehetsz. A "menőség" valszeg azért vonzó mert mindenki az elfogadásra vágyik, de hidd el, nem kell mindenkinek az elfogadását megnyerni, nem kell mindenkinek megfelelni. Sokkal vonzóbb ha önmagad vagy és nem teli feltűnő megfeleléssel -tudom, könnyű ezt mondani és nem egyszerű ez, főleg 14-5 évesen- de ha valamivel biztos szimpatikussá válsz és közben neked is jobb lesz, akkor ha megpróbálod ezeket a megfeleléseket levetkőzni. Nem egyik napról a másikra megy ez, de ha dolgozol rajta néhány év alatt rengeteget fejlődhetsz.

Az öltözködésről annyit, hogy azt hordd amit szeretnél, ha látszik, hogy foglalkozol vele és ápolt vagy az bőven elég. Itt is a lényeg az, hogy te jól érezd magadat benne.

Ha csak jövőre mész középsuliba akkor hajrá ehhez az évhez, inkább a felvételire koncentrálj mert kemény lesz. Hajrá, hajrá.

2019. aug. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A nyitottabb természetű, nagyobb hangú, gátlástalanabb emberek jobban képesek magukra felhívni a figyelmet, és elnyomni azokat akik nem ilyenek. Ez nem még nem gond, de akiben van egy kis gonoszság is, nagyon jól rá tud érezni hogy megtalálja azokat, akik nem tudnak és mernek kiállni magukért, őket lehet kipécézni és piszkálni.

Ha ki mersz állni magadért és visszaszólni egy ilyennek, nem lesz gond a beilleszkedéssel azokhoz képest, akikre végül az ilyenek rászállnak és végig az ilyen elnyomott-lenézett-kinézett státuszban maradnak, mert nem tudnak kitörni belőle.

2019. aug. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!